Kultura

Ten zagorzały fan kawalera ma tatuaż z twarzą Lace Morris

Podczas odcinka „Women Tell All” kawalera, który został wyemitowany 7 marca, była zawodniczka Lace Morris doznała niespodzianki swojego życia, gdy mężczyzna z publiczności podszedł, aby pokazać swój tatuaż… jej twarzy. Gdy Lace rozmawia z gospodarzem Chrisem Harrisonem o swoim życiu miłosnym io tym, jak urosła od czasu występu w programie, jeden z widzów zrywa się ze swojego miejsca i mówi: „Jesteś szalony. Ale jesteś szalenie piękna. Sam nie chcę wydawać się szalony, ale muszę ci pokazać jedną rzecz. A ponieważ wszyscy wstrzymujemy oddech ze strachu przed spontaniczną propozycją od idealnej nieznajomej, mężczyzna podciąga koszulę i odsłania na boku tatuaż z portretem Koronki.

Podczas każdego pokazu zjazdu kawalerskiego Chris Harrison rozmawia z uczestnikami, co wywołało poruszenie w poprzednim sezonie, a Lace była oczywistym wyborem, ponieważ wykonała kilka niezłych wyczynów kaskaderskich w programie, zanim zdecydowała się wrócić do domu wcześniej, aby „popracować nad siebie” i nauczyć się kochać siebie. Gdyby tylko mogła nauczyć się kochać siebie tak bardzo, jak najwyraźniej robi to ten wytatuowany nieznajomy. Mówiąc o tatuażu w hołdzie, Lace opublikowała zdjęcie wielkiego ujawnienia na Instagramie, podpisując przystawkę: „Pierwszy mężczyzna, który wytatuował moją twarz na swoim ciele #niezgrabny”.

Twarz, która wypuściła przynajmniej jeden tatuaż.

Twarz, która wypuściła przynajmniej jeden tatuaż.

Cała sprawa była naprawdę trochę niezręczna, zwłaszcza gdy zagorzały fan Lace zdjął całkowicie koszulę i poprosił o selfie z byłym uczestnikiem studiów licencjackich, ale Lace grała, a nawet posłała mu buziaka, zanim zgodził się na zdjęcie. Może to być spowodowane tym, że Lace ma co najmniej jeden własny tatuaż, co, jak mówi, oznacza, że ​​najpierw musisz pokochać siebie, zanim pokochasz kogoś innego. Jak wyjaśniła Chrisowi Harrisonowi, „ktokolwiek włoży mi pierścionek na palec, czuję, że muszę naprawdę pokochać siebie, zanim będą mogli to zrobić”. Niestety, jak mówi Lace, jeszcze jej tam nie ma.

Jeśli jesteś tak wielkim fanem Lace, jak ten wytatuowany koleś, z pewnością ucieszy cię wiadomość, że dołączy do trzeciego sezonu Bachelor in Paradise tego lata, co potwierdził twórca Mike Fleiss podczas Winter TCA Press Tour 2016 w styczniu. Odkąd odcinek „Women Tell All” został wyemitowany na początku tego tygodnia, pojawiły się spekulacje, że tatuaż z portretem Lace członka publiczności może nie być prawdziwy. Ze względu na niego mamy nadzieję, że tak nie jest i nie zdziwilibyśmy się, gdyby cała sprawa była jakimś chwytem reklamowym, wymyślonym przez kawalerów, ale tak czy inaczej, zrobiło się to dla dobrej telewizji!

czaszka kieliszek

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Skazana czaszka" Kieliszek