Kultura

Ten niezwykły tatuaż 3D sprawi, że będziesz wpatrywać się w pustkę

kandurowa11

Pełna galeria podąża za tekstem

Wzywamy Cię, abyś spojrzał na ten tatuaż bez zawrotów głowy. Śmiało, naprawdę spójrz na to. Spójrz prosto w ciemność pośrodku. Szalony, prawda?

Ten niesamowity tatuaż 3D jest dziełem Rosji's Ilja "Kaskada" Kandurowa. Kandurov jest specjalistą od dotworków i nie jest to pierwszy z jego tatuaży, które uniosły brwi, bo wyglądały na prawie niemożliwe. Podobnie w kratkę tatuaż na łokciu (który można zobaczyć w galerii poniżej) również daje widzowi wrażenie, że w człowieku jest dziura'ramię.

My'Widziałem wiele niesamowitych tatuaży 3D, ale ten tył wyróżnia się rozmiarem. Gdyby choć jeden z kwadratów był trochę przesunięty, zrujnowałby płynny ruch całego elementu, twoje oko nie byłoby już przyciągane do środka, tak jak jest obecnie. W tym samym duchu, gdyby każda część środka była't idealnie zaciemnione, w pierwszej kolejności nie byłoby pustki, w którą można by się wpatrywać.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, czy ten tatuaż jest autentyczny, obejrzyj poniższy film na Instagramie, aby zobaczyć, jak Kandurov pracuje nad tym dziełem. A w galerii na dole strony można zobaczyć więcej bardzo utalentowanych artystów's praca.

kandurow1kandurow2Gdzie się podział łokieć?!kandurow4Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskiekandurow6kandurow5kandurowa8Dostępne na INKEDSHOP.COM: Męskiekandurov7kandurowa9kandurowa10Dostępne na INKEDSHOP.COM:Zniżka w sklepie z tuszem