Kultura

Ten mężczyzna wzywa drapieżników seksualnych w branży tatuażu

Przemysł tatuażu potrzebuje chwili #metoo

Alex Bage jest tradycyjnym tatuażystą w Fat Panda Tattoo w Wielkiej Brytanii. Poza karierą Bage jest także ojcem i mężem. Jest żonaty z kolegą tatuażystą, znanym jako @Hayleytattooer na Instagramie.

Jego piękna grafika i tradycyjne tatuaże w stylu przyniosły mu imię i obserwowanie na Instagramie. Jednak Bage zyskał dalsze wsparcie, a także luz, stając się głosem na temat molestowania seksualnego w branży tatuażu.

[typ reklamy="powyższy obraz-1"

]

Bez tytułu-1

Sprawdź jego rzecznictwo

Bage słyszała historie kobiet, które doświadczyły niewłaściwego zachowania seksualnego, od molestowania po napaść, lub proste pytanie o „nagość” w zamian za darmowy tatuaż przez artystów. Będąc ojcem, mężem i artystą, incydenty, o których wielokrotnie słyszał, rozzłościły go. Nadużycie władzy i brak oporu dały mu powód do działania.Zmęczył się słuchaniem historii, które sprawiały, że kobiety czuły się nieswojo lub nękane w tym, co miało być przyjemnym i potencjalnie uzdrawiającym doświadczeniem. Dlatego Bage zabrał się do swojego konta na Instagramie, aby pokazać swoim klientom, że nie są sami i że można podjąć działania, które pomogą zapobiegać nadużyciom i nadużyciom w branży.Według Metro, Bage stwierdził, że miał doniesienia o około 20 incydentach przekazanych mu w wiadomościach i ustnie w jego sklepie. Dodatkowo słyszał historie dotyczące 10 do 12 artystów w całym kraju, a także trzech do czterech w promieniu 20 mil od jego sklepu. Ponieważ nadużycia i wykroczenia mają miejsce tak blisko, a w branży, którą kocha i w której pracuje, Bage jest odważny za swoje czyny.Chociaż nie wymienia nazwisk, Bage twierdzi, że artyści, którzy podejrzewają, że jego posty mogą o nich dotyczyć, zerwali z nim więzi i kontakt. Bage nie przejmuje się utratą więzi z artystami, którzy wykorzystują swoją pozycję u klienta do władzy. Chce powstrzymać niewłaściwe postępowanie i nadużycie władzy. Nie pracuj z nim ani nie patrz w drugą stronę. Bage jest bardziej zaniepokojony powrotem do korzeni i wyjaśnieniem, dlaczego tak wielu ludzi się tatuuje. Nie chce, aby doświadczenie było splamione lub traumatyczne dla któregokolwiek z jego klientów, zwłaszcza tych, którzy robią sobie tatuaż w celach leczniczych.

Zmęczony opowieściami

Bage słyszała historie kobiet, które doświadczyły niewłaściwego zachowania seksualnego, od molestowania po napaść, lub proste pytanie o „nagość” w zamian za darmowy tatuaż przez artystów. Będąc ojcem, mężem i artystą, incydenty, o których wielokrotnie słyszał, rozzłościły go. Nadużycie władzy i brak oporu dały mu powód do działania.