Kultura

Ten lekarz używa tatuaży, aby pomóc niewidomym

przywdziewać'nie doceniać siły tatuażu. Podczas gdy większość tatuaży pełni funkcję czysto estetyczną, istnieje kilka specjalnych rodzajów tuszu, które mogą całkowicie odmienić osobę'życie na lepsze. Jednym z przykładów może być sposób, w jaki kobiety, które przeszły raka piersi, mogą odzyskać pewność siebie i piękno dzięki tatuażowi po mastektomii. W podobnym duchu dr Emil Chynn znalazł sposób, aby pomóc ludziom, którzy doznali uszkodzenia rogówki, poczuć się bardziej komfortowo — Chynn tatuuje ich uszkodzone oczy.

Wiele razy, gdy dana osoba jest niewidoma, dochodzi do uszkodzenia rogówki, na jej oku pojawia się biała warstwa na jego powierzchni. Nie mając prawdziwego sposobu na ukrycie takiej kontuzji, ludzie często tracą pewność siebie z powodu przekonania, że ​​zawsze się na nich gapią. Tatuując zranione oko w sposób, który sprawia, że ​​wygląda, jakby wciąż było zdrowe, Chynn jest w stanie uspokoić umysły swoich pacjentów.

Procedura tatuowania oka jest bardzo delikatna i skomplikowana, Chynn'Doświadczenie w chirurgii refrakcyjnej musi stanowić komfort dla osób, które mają poddać się zabiegowi. Aby móc tatuować oko bez przebijania rogówki, najbardziej zewnętrznej warstwy oka, Chynn musiał zmodyfikować i opracować własną maszynkę do tatuażu. Używa maszyny Swashdrive Compact, którą zmodyfikował, spowalniając tempo poruszania się igieł w celu zwiększenia precyzji. do CNBC.

Chynn ma doświadczenie chirurga okulistycznego, ale to, co robi, to:'t czysta operacja, to'tatuowanie. Aby wybrać odpowiedni rodzaj atramentu, zarówno pod względem koloru, jak i trwałości, Chynn zwrócił się o pomoc do tatuatorów.

Jedną wadą procedury jest to, że nie jest tania. Tatuaż oczu kosztuje około 2300 USD, ale może być objęty niektórymi polisami ubezpieczenia zdrowotnego. Chociaż może to brzmieć jak dużo pieniędzy, które możesz't naprawdę wycenić satysfakcjonującą różnicę, jaką przyniesie pacjentowi'życie.

Dowiedz się więcej o Chynn i pracy, którą wykonuje, klikając ten link. 

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "La Mort De Coeur" Naszyjnik Alchemy of England