Kultura

Te wytatuowane dziewczyny chcą twoich mózgów na NYC Zombie Crawl

NYZ_6_2016_Shaw_650x300

Te piękne Inked Girls kochają Cię za Twoje mózgi. Całkiem dosłownie, ponieważ nie chcieliby niczego bardziej niż zjedzenia mózgu prosto z czaszki. Normalnie powiedzielibyśmy ci, żebyś uciekał daleko, daleko od zombie, ale czy widziałeś te dziewczyny? Fallon Vendetta i Kali Feline (widoczne w galerii poniżej) poprowadzą Crawlowanie zombie w Nowym Jorku w niedzielę 26 czerwca 2016 r. Więc okryj się krwią i twórczo (i sugestywnie) podartymi ubraniami i przygotuj się na wędrówkę po ulicach Williamsburga, zdobywając mnóstwo nowych nieumarłych przyjaciół.

NYC Zombie Crawl powraca w niedzielę, 26 czerwca, z dziesiątą coroczną przechadzką wokół Williamsburga! Szaleństwem zombie będzie przejażdżka po jedzeniu dla bezdomnych, gry zombie w McCarrenPark i Zombie Pizza Party! Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie after party o 20:30, podczas którego odbędzie się słynny Hot Zombie Contest w BLACK BEAR BAR (70 N. 6th St, Brooklyn, NY) z muzyką na żywo, komikami, burleską zombie, występami sideshow i nie tylko! A Steadfast Sweethearts Fallon Vendetta i Kali Feline będą pod ręką, aby wręczyć nagrody dla najlepszych wytatuowanych zombie z Inked Magazine! Marka Steadfast stworzyła również limitowaną edycję koszulki Zombie, która będzie dostępna w sprzedaży podczas afterparty zaprojektowanego przez Daniela Leistera (artystę komiksów Hack/Slash)!

Aby napompować cię do raczkowania – lub udobruchać tych z was, którzy mieszkają zbyt daleko lub są zbyt przestraszeni, by wejść w stado spacerowiczów – tutaj'to spojrzenie na Fallona i Kali w najlepszym wydaniu zombie. Czekamy na Ciebie podczas indeksowania i obiecujemy, że wygramy't gryźć… za dużo.

Zdjęcia NYC Zombie Crawl autorstwa Eda Campbella z Fotografia Rebeliantów

Modele Fallon Vendetta oraz Kali Feline

SPFX przez Doug Sakmann 

NYZ_Inked_girls_1_webNYZ_Inked_girls_4_webNYZ_Inked_girls_5_webNYZ_Inked_girls_3_webZobacz inną sesję Fallon Vendetta z Inked Girls pod tym linkiem.NYZ_Inked_girls_6_webNYZ_Inked_girls_8_webNYZ_Inked_girls_7_webNYZ_Inked_girls_2_webczaszka kieliszekinkedshop