Kultura

Te tatuaże dinozaurów przygotują Cię na „Jurassic World”

Galeria podąża za tekstem

Długo oczekiwany Jurassic World trafi do kin w nadchodzący weekend i nie mogliśmy'być bardziej podekscytowanym. Pamiętasz, jak niesamowity był Park Jurajski? Cóż, to było, zanim mieliśmy jakiekolwiek niesamowite możliwości CGI, które mamy teraz, dinozaury w tym filmie będą wyglądały oszałamiająco realistycznie. Chociaż kochamy Sama Neila i Jeffa Goldbluma, oni są'Czy są to główni kandydaci na gwiazdy akcji? Coś mi mówi, że Chris Pratt (lub jak go zawsze nazywam), Burt Macklin, FBI) będzie naszym bohaterem'zawsze chciałem w tej roli.

Ale kogo oszukujemy, aktorzy są't gwiazdy filmów o Parku Jurajskim, dinozaury. Więc nie powinieneś'Nie dziwię się, że większość znalezionych tatuaży związanych z serią pochodziła od niesławnych ptaków drapieżnych. Ale dorzuciliśmy kilka innych tatuaży z dinozaurami, które nadal wprowadzą Cię w nastrój do filmu.

Dinozaury mogły zniknąć z Ziemi 65 milionów lat temu, ale zdecydowanie nadal mają ogromne miejsce w naszych sercach, umysłach i atramencie.

Lou Hopper przerobił starszy tatuaż, aby stworzyć ten. Sprytny tatuator.Ten tatuaż autorstwa Chrisa Jonesa zdecydowanie podniósł nieco nasze tętno.Josh Woods zna prawdziwy sekret Parku Jurajskiego, Jon Hammond przez cały czas był dinozaurem.Tak pewnie skończył ten chory Triceratops. Tatuaż Aarona Kinga.Dostępne na INKEDSHOP.COM: MęskiePodobnie jak mała dziewczynka z filmu, zastanawiałam się też, dokąd poszła koza. Tatuaż przez TylerUwielbiam, jak ten tatuaż Aimee Bray ma pazury drapieżnika trzymające bursztyn.Ta okrutna bestia została wytatuowana przez Davida Cordena.Tym tatuażem Matt Daniels pokazuje, że tatuaż nie musi być skomplikowany, aby był niesamowity.Dostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieTak przerażający!Czy są jakieś dobre filmy, w których nie ma Samuela L. Jacksona? Tatuaż przez Katherine PrueTam, gdzie zaczęły się wszystkie problemy.Dostępny na INKEDSHOP.COM: Balsam do ust Skull od Black LabelMark Stewart zawarł w tym tatuażu kilka bardzo ważnych porad.Birdie wytatuowała ten kawałek. Przechowywanie wSzczerze mówiąc, z wyjątkiem ekranu filmowego, tak chcielibyśmy nadal oglądać nasze dinozaury. Wiesz, nie żyje i próbuje nas zabić.

Lou Hopper przerobiłem starszy tatuaż, aby stworzyć ten. Sprytny tatuator.