Kultura

Tatuaże z anime

W świecie zachodnim nasze kreskówki sięgają od dziecięcych klasyków Disneya do bardziej dojrzałych współczesnych, takich jak Family Guy i Futurama. Ale w Japonii podchodzą do animowanej rozrywki w zupełnie innym świetle i na stałe zmienili kulturę kreskówek. W Japonii kreskówki nazywane są anime i mogą obejmować nieskończoną liczbę gatunków; masz akcję, komedię, dramat, magię, romans – tam'czy jest anime dla wszystkich?.

Pomimo tego, że anime pochodzi z Japonii, wiele popularnych tytułów trafiło do amerykańskiej kultury. Pokémon, Dragon Ball Z i Sailor Moon odniosły wielki sukces wśród zachodnich odbiorców. Anime to coś, co może przemawiać do wielu grup demograficznych ze względu na fascynujące fabuły i fantastyczne pokazy artystyczne, które angażują publiczność na całym świecie. Historie i postacie stojące za niektórymi z najbardziej kultowych funkcji anime naprawdę zrewolucjonizowały nasze rozumienie tego, czym jest kreskówka, a wiele osób pokazuje swój podziw dla tej azjatyckiej formy sztuki poprzez tatuaże. Oto niektóre z naszych ulubionych tatuaży anime, które doskonale ilustrują przesadne emocje i żywy blask popularnej japońskiej animacji.

Urocza interpretacja Totoro autorstwa Dmitrija JakowlewaWspaniała akwarelowa interpretacja Sailor Moon autorstwa Fernando ShimizuFani Dragon Ball Z ucieszą się z tego utworu Adama PerjatelTen tatuaż Pikachu autorstwa Lindsay Baker to innowacyjny sposób podejścia do trudnego zatuszowania.Dostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieRyan Burke zachwyca tym realistycznie przerażającym tatuażem Tokyo Ghoul.Świeże spojrzenie na Naruto autorstwa Uncl Paul KnowsTroy Slack odwraca głowy tym imponującym hołdem dla Pokémonów.Gabriel Telles kołysze ten geometryczny kawałek Full Metal Alchemist.Dostępne na INKEDSHOP.COM: MęskieNie moglibyśmy stworzyć listy kreskówek bez błyskotliwości Alexa StrangleraUroczy kawałek Ponyo autorstwa Josha KeyseraCourtney Raimondi przybija ten czarny metalowy Charmander.Daj się porwać tatuażowi Spirited Away autorstwa Sarah KUrocza tatuaż z tyłkiem Bubblebeam od Kimberly Wall.sophie z howls ruchomy zamek autorstwa perjtattoozostań niesamowitą koszulką dpctedZniżka w sklepie z tuszem

Urocza interpretacja Totoro autorstwa Dmitrij Jakowlew