Kultura

Tatuaż brudnego starca

Powodem, dla którego wykonywanie portretów może być tak trudne, jest to, że klucz:'t polega na perfekcyjnym odwzorowaniu twarzy w takim samym stopniu, jak na uchwyceniu ducha fotografowanej osoby. Fakt ten obowiązuje bez względu na medium — obrazy, fotografie i tatuaże muszą to zrobić, aby stworzyć wspaniały portret. Dziś's Tattoo of the Day to portret niesławnego autora Charlesa Bukowskiego, który pięknie oddaje jego istotę. Pracując ze znanym fotografem, tatuażystą Luką Lajoie, był w stanie przedstawić Buka w sposób, w jaki jego fani znali go najlepiej – gburowaty, żywy i z drinkiem w dłoni.

Wszyscy mężczyźni z pewnego pokolenia wydają się przechodzić fazę, w której myślą, że Bukowski jest największym pisarzem na Ziemi. Zwykle dzieje się to około pierwszego roku studiów. Bukowski był twardym żyjącym mężczyzną, który pożądał prawie każdej napotkanej kobiety i rozkoszował się dobrą bójką w barze, więc to'To naturalne, że zostanie bohaterem młodych mężczyzn. Dla tych, którzy widzieli w nim tylko imprezowicza, fascynacja byłaby ulotna. Ale dla tych, którzy widzieli piękno w jego poezji o trudzie życia, Bukowski's praca pozostawia niezatarte wrażenie na duszy.

Osoba, która dostała ten tatuaż, jest wyraźnie w tej drugiej grupie, ponieważ teraz będą nosić ze sobą Bukowskiego przez resztę swoich dni. Lajoie udało się uchwycić wściekłość Bukowskiego'wypisuje na każdej skale na jego zmęczonej twarzy. Po tym, jak był sfrustrowany tym, że nie był w stanie wymyślić wyimaginowanych rzeczy, które chciał wytatuować, Lajoie zdecydował się specjalizować w realizmie, decyzja, którą cała społeczność tatuaży powinna pochwalić, ponieważ jego praca portretowa jest absolutnie chora.

Możesz zobaczyć kilka Lajoie'jego fantastyczną pracę portretową, a także przeczytał wywiad z kanadyjskim artystą na jego profilu Freshly Inked. Sugerujemy, abyś ubił sobie drinka, włóż trochę Bukowskiego's odczyty, i kliknij tutaj, aby wziąć w Lajoie's pracy. Ono'będzie artystycznym wybuchem w twoim umyśle, który z pewnością ci się spodoba.