Kultura

Tattoo Revenge Show przybywa do Ameryki ze Snooki i Nico Tortorella

Czy będziesz się dostrajać??

Podczas gdy wiele programów o tatuażach skupia się na ładnych i gustownych tatuażach, ten brytyjski reality show idzie w dokładnie odwrotnym kierunku. Just Tattoo of Us może wydawać się typową serią Buzzfeed, w której przyjaciele, pary i członkowie rodziny wybierają sobie nawzajem tatuaże, jednak ten program jest naprawdę przeznaczony dla tych, którzy mają żarłoczność do kary. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy tak przerażającego, podłego lub obraźliwego atramentu przedstawianego w telewizji – ale może to'dlaczego możemy?'nie przestać go oglądać? Zajrzyj do poniższej galerii, aby poznać fenomen telewizji tatuażowej i daj nam znać, co naprawdę myślisz o tuszu zemsty w sekcji komentarzy na Facebooku.

Zrzut ekranu 2018-08-13 o 10.00.53 AM

Sprawdź program!

Just Tattoo of Us to brytyjski reality show na MTV, który śledzi pary, przyjaciół i członków rodziny, którzy projektują sobie nawzajem tatuaże. Serial miał swoją premierę w 2017 roku i od tego czasu wyprodukował trzy sezony.Chociaż koncepcja może brzmieć niewinnie, często zawodnicy wykorzystują show jako okazję do zemsty i/lub upokorzenia.Spektakl, w którym pojawia się wiele przerażających, niepokojących i zawstydzających tatuaży, odniósł międzynarodowy sukces. A niedawno ogłoszono, że Just Tattoo of Us przyjedzie do Stanów!Just Tattoo of Us nie tylko przyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, ale także poprosili o pomoc dwie wytatuowane celebrytki, które będą gościć! Snooki, oczywiście, zyskał rozgłos w The Jersey Shore, podczas gdy Nico Tortorella jest najbardziej znany z roli w TV Land's Younger.Amerykańska wersja Just Tattoo of Us prawdopodobnie będzie miała ten sam format, co wersja brytyjska, jednak możemy przewidzieć, że atrament będzie jeszcze większy i gorszy niż kiedykolwiek wcześniej. I powiedzmy, poprzeczka jest już ustawiona niezwykle wysoko.Co sądzisz o amerykańskiej adaptacji kultowego brytyjskiego serialu? Czy jesteś zagorzałym obserwatorem Just Tattoo of Us? Czy masz ochotę oglądać Snookiego i Nico w akcji? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy na Facebooku!

Tylko tatuaż z nami

Just Tattoo of Us to brytyjski reality show na MTV, który śledzi pary, przyjaciół i członków rodziny, którzy projektują sobie nawzajem tatuaże. Serial miał swoją premierę w 2017 roku i od tego czasu wyprodukował trzy sezony.