Kultura

Susan Sarandon dostała tusz – zobacz jej nowe zdjęcia tatuażu tutaj!

Susan Sarandon powiedziała kiedyś, że jesteś… nigdy nie jest za stary na tatuaż, a 69-letnia aktorka udowodniła ten fakt na początku tego tygodnia, kiedy poszła pod igłę do nowego tatuażu w sklepie tatuażu East Side Ink w Nowym Jorku. Zdjęcia z sesji tatuażu Susan Sarandon zostały opublikowane Instagram przez artystę tatuażu Jessica Mascitti, a sama Sarandon również opublikowała na niej kilka zdjęć swojego rzeczywistego tatuażu Strona na Twitterze.

Sesja tatuażu w toku.

Sesja tatuażu w toku.

Ten nowy tatuaż Sarandon przedstawia obraz czegoś, co wygląda jak stylizowana litera „A” tworząca falę na jej lewym przedramieniu – pasujący element, który dostała ze swoim synem, Miles Robbins. Oprócz tego nowego tatuażu na ramieniu Sarandon ma kilka innych stałych elementów, z których wiele pojawiło się później w jej życiu. „Nigdy nie byłem tak dziki” – powiedział Sarandon podczas wywiadu z Telegraf w 2010 roku, „chociaż byłam trochę hipisowską laską. Myślę, że prawdopodobnie nadal jestem hipisem.

Hippiska czy nie, Sarandon uwielbia się nosić atramentem, a jej kolekcja zawiera kawałek otaczający jej nadgarstek z napisem „andand”, inspirującym tatuażem, który oznacza „Nowy świt, nowy dzień”. Według do aktorki, „Ma mi przypominać, że jeśli pojawią się rozczarowania lub błędy, następnego dnia mogę po prostu zacząć od nowa. Jednym z moich najmocniejszych atrybutów jest możliwość zmiany kierunku, gdy otrzymam w prezencie coś, czego nie przewidziałem”.

Skończony produkt.

Skończony produkt.

Kiedy zapytany w 2008 roku o nowe tatuaże w jej wieku Susan Sarandon dała beztroską, ale pewną siebie odpowiedź: „Dlaczego nie? Skończyłem 60 lat i po chwili myślisz: „Cóż, i tak mam swoje ciało tylko przez kilka lat”. Mając to na uwadze, gdy jej córka, Eva, poszła zrobić sobie tatuaż tego słowa. „świadomy”, Sarandon zdecydował się umieścić na plecach jedną z pierwszymi literami imion każdego z jej trojga dzieci, Milesa, Evy i Jacka Henry’ego. Dostała nawet swój pierwszy tatuaż, zanim jej syn, Jack, mógł go zrobić. „Jack był trochę zdenerwowany, że dostałem jeden, zanim to zrobił. Może to źle dla dzieci, gdy nie mają się przeciwko czemu buntować” – powiedziała podczas wywiadu 2012, „Były rzeczy, co do których byłem surowy [jako rodzic], ale nie tatuaże”.

Kiedy więc Sarandon i jej syn Miles postanowili uzyskać pasujące tatuaże razem, zdecydowali się na hołd dla zmarłego brata aktorki, Terry Tomalin, redaktor plenerowy Tampa Bay Times, który zmarł na atak serca w maju. Tatuaż na ramieniu poświęcony jej bratu był oczywiście czymś, co Sarandon planował od jakiegoś czasu, ponieważ napisała na Twitterze zdjęcie świeżego atramentu: „Misja zakończona”.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Logo z tuszem" Zbiornik