Kultura

Sprawdź tusz do twarzy Common dla „Oddziału samobójców”

Jeśli nadal będziemy działać w obecnym tempie, każdy aktor w nadchodzącym filmie The Suicide Squad zostanie pokryty tatuażami. Najpierw odbyło się odsłonięcie Jareda Leto's mocno wytatuowane podejście do Jokera. Następnie zobaczyliśmy, że Margot Robbie również będzie nosić atrament jako Harley Quinn. Ale już TMZ znalazł obrazy Commona na planie filmu z tatuażami sportowymi na głowie i twarzy na planie.

Większość filmu była owiana tajemnicą, więc chociaż wtajemniczeni wiedzieli, że Common będzie w filmie, nikt nie był do końca pewien, jaką rolę będzie grał. Większość fanów uważała, że ​​Common może wcielić się w rolę Czarnej Manty, arcy-nemezis Aquamana, który od czasu do czasu współpracuje z Legionem Samobójców. Nowo opublikowane obrazy sugerują, że Common wygrał'nie grać wroga superbohatera mieszkającego w oceanie, ale zamiast tego złoczyńcę bardziej kojarzonego z Zieloną Latarnią – Wytatuowanego Człowieka.

W uniwersum DC było trzech różnych Wytatuowanych Mężczyzn i żaden z nich nie był znaczącym członkiem Suicide Squad, więc nie była to postać, o której wielu ludzi pomyślałoby, że zostanie uwzględniona w nadchodzącym filmie. Ale tutaj mamy wspólne sporty ten sam atrament, który Abel Tarrant (pierwszy Wytatuowany Człowiek) ma w komiksach. Cały Tarrant'Tatuaże są w stanie ożyć w komiksach, więc może to prowadzić do całkiem fajnych scen walki.

Biorąc to pod uwagę, jako entuzjaści tatuażu błagamy filmowców, aby zrobili coś z Common'tonąć. Wystarczy szybki rzut oka, aby zobaczyć, że Common's tatuaże są okropne. Wyglądają, jakby narysowało ich dziecko. Rozumiemy decyzję o zrobieniu Jokera'Atrament wygląda, jakby był zrobiony przypadkowo, pasuje do osobowości złoczyńcy. Ale wspólne'jego charakter (zakładając, że nasze spekulacje są słuszne) nazywa się WYTATUOWANYM CZŁOWIEKIEM dla Boga'Jego tatuaże powinny być niesamowite.

Możesz zagwarantować, że jeśli tatuaże ożyją w CGI, będą wyglądać fantastycznie, więc dlaczego?'t dobrze wyglądają siedząc na skórze?

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Mała Syrenka Ariel" Tank Top od Twisted Apparel