Kultura

Sprawdź ten tatuaż Rihanny wykonany z makijażu!

My'ponownie Pewnie RiRi zatwierdza te próbki

W ciągu ostatnich kilku lat my'Widziałam, jak wiele wytatuowanych kobiet w Hollywood zanurza się w branży kosmetycznej. Od Kat Von D po Kylie Jenner — świat makijażu jest pełen sławnych twarzy, które uwielbiają zdobywać dzieła sztuki na swojej skórze. Najnowszą gwiazdą, która wkroczyła w piękno, jest jedyna Rihanna, która ujawniła swoją linię Fenty Beauty wcześniej tej jesieni. Fani wyrazili swoją aprobatę dla kolekcji integracyjnej i ekskluzywnej – wielu influencerów dzieli się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. W szczególności jeden fan przeniósł swoją miłość do RiRi na wyższy poziom i wygrałeś't uwierzyć, co ten artysta może zrobić z cieniem do powiek i szminką.

fetysz 9

Sprawdź te arcydzieła makijażu!

Zdjęcie za pośrednictwem @badgalriri Jesienią 2017 roku sensacja muzyczna Rihanna zaprezentowała swoją linię makijażu Fenty Beauty. Od tego czasu fani gromadzili się w kolekcji, a wielu okazywało uwielbienie w mediach społecznościowych.Zdjęcie za pośrednictwem @kiss_my_airs_One fan zrobił wszystko, aby pokazać swoją aprobatę dla linii urody gwiazdy — tworząc realistyczny portret artysty używającego makijażu.Zdjęcie za pośrednictwem @kiss_my_airs_ Zgadza się, to dzieło sztuki zostało stworzone dla własnej linii kosmetyków RiRi.Zdjęcie za pośrednictwem @kiss_my_airs_Artystka stojąca za ekspertami w zakresie pobierania próbek to Alena Weddernburn, tatuatorka z Pragi, która od dawna jest fanką piosenkarki.Zdjęcie za pośrednictwem @kiss_my_airs_She odtworzyła klasyczne piękno Rihanny na wielu nośnikach — od płótna po ludzką skórę i tatuaż.Zdjęcie za pośrednictwem @kiss_my_airs_Rihanna dała jej aprobatę, śledząc artystę w mediach społecznościowych!Zdjęcie przez @kiss_my_airs_Odkąd odtworzył niektóre z najnowszych stylizacji Rihanny, Wedderburn stał się wirusowy w Internecie – zdobywając funkcję na Cosmopolitan.com.Zdjęcie przez @kiss_my_airs_ Możemy sobie wyobrazić, że Wedderburn stworzy w przyszłości o wiele więcej tatuaży do makijażu opartych na Rihannie, tylko czas pokaże.Zdjęcie za pośrednictwem @kiss_my_airs_Aby zobaczyć jeszcze więcej dzieł Wedderburn, obserwuj ją na Instagramie pod adresem @kiss_my_airs_.

Potentat urody

Zdjęcie przez @badgalriri

Jesienią 2017 roku sensacja muzyczna Rihanna zaprezentowała swoją linię makijażu Fenty Beauty. Od tego czasu fani gromadzili się w kolekcji z wieloma uwielbieniem w mediach społecznościowych.