Kultura

Sprawdź ten tatuaż Megafan Top Model Meltdown Tyry Banks

Czy pamiętasz ten moment z Reality TV??

Producentka, aktorka, autorka, bizneswoman, osobowość telewizyjna i była modelka Tyra Banks jest zwykle spokojna i skupiona przed kamerą, która częściej ją nosi. Ale była jedna niezapomniana chwila ponad 10 lat temu, w której Banks straciła cierpliwość w amerykańskim Next Top Model, a teraz niesławny krach jest na zawsze uwieczniony w tatuażu jednego megafana. Atrament, o którym mowa, przedstawia czarno-szary portret wściekłego, niekontrolowanego Banksa szturchającego się w klatkę piersiową i wrzeszczącego „Kierowałem ci kibicowanie”, moment, który pozostanie w historii jako jeden z najbardziej przerażających i zabawne przemówienia w historii telewizji reality. Wentylator stojący za tatem Tyra Banks jest Marcus Underwood, 30-letni autor tekstów/aktor/piosenkarz/model/tancerz/artysta, który mieszka w Nowym Jorku i jest znany znajomym i rodzinie ze swoich „zwariowanych pomysłów na tatuaże."

tatuaż fanów tyra banków 2

Sprawdź ten szalony atrament!

Tatuaż Underwooda przedstawia to, co stało się znane jako jeden z najbardziej kultowych momentów w historii reality TV, w którym prezenterka Top Model Tyra Banks rzuciła się na uczestniczkę Tiffany Richardson, mówiąc jej: „Nigdy w życiu nie krzyczałam na taką dziewczynę jak to…” lekko niewzruszone spojrzenie w jej oczach. „Kiedy moja mama tak krzyczy, to dlatego, że mnie kocha. Kibicowałem ci! Wszyscy ci kibicowaliśmy!” To było w kwietniu 2005 roku, kiedy Tyra Banks złamała charakter i straciła swoje gówno na Richardsonie, pokazując widzom stronę normalnie opanowanej, pełnej wdzięku supermodelki, której wcześniej nie widzieli. Oczywiście tatuaż Underwooda zawiera baner z tekstem, który brzmi „Kerowałem dla ciebie”, wiersz, który pobudził jeden z najpopularniejszych GIF-ów w Internecie, a nawet został sparodowany na Family Guy.Marcus Underwood pokazał swój fanowski tatuaż Tyry Banks na swoim koncie na Instagramie, pisząc: „Myślę, że można śmiało powiedzieć, że nikt, kogo znasz, nie kocha popkultury tak bardzo jak ja! Pani @tyrabanks dziękuję za ten moment, którego nigdy nie zapomnę (szczególnie teraz). Wszyscy potrzebujemy od czasu do czasu odrobiny twardej miłości, aby przypomnieć sobie: „Weź odpowiedzialność za siebie, ponieważ nikt inny tego nie zrobi”. Underwood podziękował tatuażyście Kevinowi Laroyowi, który wykonał słynny tatuaż Tyry Banks, który łączy kilka innych portretów celebrytów wytatuowanych na ciele Underwooda, w tym Whoopi Goldberg i księżna Diana.Według Marcusa Underwooda bawił się pomysłem zrobienia tatuażu Tyra Banks przez około trzy lata, zanim to zrobi, i jest to decyzja, której w najmniejszym stopniu nie żałuje. „Po prostu zawsze lubiłem fajne tatuaże z pudełka” – powiedział Underwood dla BuzzFeed News. „Po prostu nie boję się mojej wolności wypowiedzi”. Od czasu debiutu swojego zabawnego tatuażu Tyry Banks w mediach społecznościowych, Marcus Underwood zyskał sporo uwagi w Internecie, ale to sentyment kryjący się za atramentem Underwood uważa za ważny. „U podstaw tego wszystkiego jest przypomnienie dla mnie, abym był na szczycie mojego gówna”, wyjaśnia Underwood o tat portretu. „Tylko ty możesz zrujnować swoje możliwości w tym życiu [i] chciałem połączyć [ten pomysł] z moją miłością do popkultury”.

Inspiracja tuszem

Tatuaż Underwooda przedstawia to, co stało się znane jako jeden z najbardziej kultowych momentów w historii reality TV, w którym prowadziła Top Model Tyra Banks odwrócił się na uczestniczkę Tiffany Richardson, mówiąc jej: „Nigdy w życiu nie krzyczałam na taką dziewczynę…” z lekko niezdecydowanym spojrzeniem w jej oczach. „Kiedy moja mama tak krzyczy, to dlatego, że mnie kocha. Kibicowałem ci! Wszyscy ci kibicowaliśmy!”

Już w kwietniu 2005 roku Tyra Banks złamała charakter izgubiła swoje gówno na Richardson, pokazując widzom stronę normalnie opanowanej, pełnej wdzięku supermodelki, której wcześniej nie widzieli.

Oczywiście tatuaż Underwooda zawiera baner z tekstem, który brzmi „Kierowałem dla ciebie”, wiersz, który pobudził jeden z najpopularniejszych GIF-ów w Internecie, a nawet został sparodiowany w Family Guy.