Kultura

Sklep z tatuażami oferuje bezpłatne tuszowanie rasistowskich tatuaży

Masz stary rasistowski tatuaż, a może tatuaż, który potwierdza twoją dawną przynależność do ulicznego gangu, który chcesz ukryć, ale nie'nie masz na to pieniędzy? Bez obaw, bo tam'jest sklepem tatuażu w stanie Maryland, pełnym artystów, którzy'Pomogę Ci bezpłatnie.

Przejrzyj pokaz slajdów, aby dowiedzieć się więcej o tej niesamowitej okazji.

(Southside Tattoo opublikował to zdjęcie, ogłaszając swój rasistowski i związany z gangami projekt zakrywania tatuażu. Zdjęcie: Southside Tattoo/Facebook) Southside Tattoo w Brooklyn Park w stanie Maryland ogłosił na swoim Facebooku, że pomoże ludziom pożegnać się z tymi godnymi pożałowania skazy z przeszłości bezpłatnie. „Czasami ludzie dokonują złych wyborów, a czasami ludzie się zmieniają” – napisała w poście właścicielka Southside Tattoo, Elizabeth Cutlip. „Wierzymy, że na tym świecie jest wystarczająco dużo nienawiści i chcemy coś zmienić”.(Aaron Hernandez mógł naprawdę skorzystać z usług Southside Tattoos przed rozprawą. Zdjęcie: DEADSPIN) Od tego czasu post zgromadził nieco ponad 26 000 akcji, blisko 35 000 reakcji i prawie 2000 komentarzy, których kulminacją był powódź próśb o spotkanie. Od 2 lutego sklep dokonywał rezerwacji z półrocznym wyprzedzeniem, donosi Good News Network. Więc jaki jest haczyk, o który możesz zapytać? Nie ma żadnego. Wszyscy artyści proszą cię o to, abyś wypłacił przysługę, robiąc dobry uczynek dla kogoś innego.(Artysta z Southside Tattoo pracuje nad okładką. Zdjęcie: Southside Tattoo/Facebook) Zainspirowani wsparciem, jakie otrzymali dzięki tej inicjatywie, Elizabeth i jej mąż David Cutlip założyli nawet stronę GoFundMe w nadziei na zebranie 60 000 $, aby wziąć ten projekt na większą skalę i zaangażuj więcej artystów w ukrywanie tatuaży rasistowskich i związanych z gangami. Według strony GoFundMe pieniądze zostałyby przeznaczone na koszty podróży i zaopatrzenia, z których na dzień dzisiejszy (8 lutego) zebrano 1410 USD. „Naszym celem była pomoc byłym członkom gangu w Baltimore w zakryciu ich gangów i rasistowskich tatuaży, aby mogli pozbyć się ciągłego przypominania o przeszłym życiu” – czytamy na stronie Southside Tattoo GoFundMe. „Otrzymaliśmy setki zapytań o pracę, niektóre blisko, inne daleko. Jesteśmy naprawdę pokorni, że możemy uzdrawiać innych poprzez naszą sztukę… bez żadnych zobowiązań.”(Funkcjonariusz policji w Filadelfii, Ian Lichterman, może w niedalekiej przyszłości pojechać do Southside Tattoos. Mówię tylko. Zdjęcie: Evan Parish Matthew/Facebook) Przy obecnym klimacie politycznym, który każdego dnia coraz bardziej dzieli społeczeństwo , coś takiego jest wspaniałym krokiem we właściwym kierunku.

(Southside Tattoo opublikował to zdjęcie, ogłaszając swój rasistowski i związany z gangami projekt tatuażu tuszowania. Zdjęcie: Southside Tattoo/Facebook)

Southside Tattoo w Brooklyn Park, Maryland, ogłoszono na ich Facebook że oni'Bezpłatnie pomogę ludziom pożegnać się z tymi godnymi ubolewania skazami z przeszłości.

„Czasami ludzie dokonują złych wyborów, a czasem ludzie się zmieniają” – napisała właścicielka Southside Tattoo, Elizabeth Cutlip w Poczta. „Wierzymy, że na tym świecie jest wystarczająco dużo nienawiści i chcemy coś zmienić”.