Kultura

Siostra Kate Moss ma tatuaż pod piersiami

Charlotte Moss, lepiej znana pod pseudonimem Lottie, jest tak samo zbuntowana, jak jej supermodelka siostra Kate, a 18-latka udowodniła to w zeszłym tygodniu, pokazując nowy seksowny tatuaż wytatuowany pod piersią. Podobnie jak tatuaż pod piersiami Miley Cyrus „Po prostu oddychaj” i tusz Cara Delevingne „nie martw się, bądź szczęśliwy”, nowy tatuaż Lottie Moss to taki, którym będzie mogła się pochwalić za każdym razem, gdy uprawia skąpą sylwetkę. bikini lub seksowną bieliznę na sesję zdjęciową…o ile oczywiście nie zostanie ona spryskana aerografem.

Lottie Moss zadebiutowała swoim nowym tatuażem w serii zdjęć na Snapchacie opublikowanych w zeszłym tygodniu, na jednym pozującym topless w otwartej szacie, z jedną ręką zakrywającą jej pierś, pod którą widać trio trzech ptaków. Ptaki w tatuażu Moss są wszystkie tuszowane czarnym tuszem i stają się większe, gdy zbliżają się do środka jej klatki piersiowej, aby naśladować lot. Na innym zdjęciu zamieszczonym kilka godzin wcześniej modelka jest również topless i wygląda na to, że właśnie zakończyła sesję tatuażu, ponieważ ptaki na jej klatce piersiowej są czerwone i lekko podrażnione. Na wcześniejszym zdjęciu Snapchata Lottie Moss użyła funkcji geofiltra „Soho”, dogodnie wskazując, gdzie zrobiła tatuaż z ptakami, w obszarze City of Westminster, który jest częścią londyńskiego West Endu w Anglii.

Ponieważ Lottie Moss, podobnie jak jej siostra, jest modelką, prawdopodobnie będzie musiała ukryć swoje nowe trio tatuaży z ptakami na sesje zdjęciowe, ale ta drobna niedogodność nie powstrzymała innych modelek przed nabraniem tuszu. Wystarczy spojrzeć na Carę Delevingne. Na początku 2013 roku brytyjska modelka miała zero tatuaży, a teraz ma co najmniej 25 sztuk. I chociaż szefowie jej agencji modelek wyrazili obawy co do wpływu rosnącej kolekcji atramentów Delevingne na jej karierę, nadal szuka bezczelnych, bardzo widocznych projektów, takich jak nowy tatuaż na ramieniu ze szkicem słonia i jej „nie martw się, bądź szczęśliwy” tusz pod cyckami.

„[Tatuaże] nie są idealne na pokazy na wybiegach” – powiedzieli podobno szefowie agencji modelek Delevingne. o jej atramencie na początku, „zwłaszcza, gdy modeluje delikatne letnie ubrania, a zwłaszcza kolekcje kobiece”. Najwyraźniej nie przeszkadza to Lottie Moss, ani jej starszej siostrze supermodelce, która ma kilka własnych tatuaży, w tym kotwicę na nadgarstku, malutkie serduszko na dłoni i dwa ptaki na dolnej części pleców. wykonane przez legendarnego brytyjskiego malarza Luciana Freuda. Tatuaże zdecydowanie stają się coraz bardziej akceptowalne dla modelek, a sądząc po rosnącej obsesji Delevingne na punkcie atramentu, obstawiamy kolejny nowy tatuaż Lottie Moss w najbliższej przyszłości.

Hej Lottie.Oto jej Snap.Lottie Moss na Snapchacie, 2016.Lottie jest przystojniakiem.

Hej Lottie.