Kultura

Siła zabawek

Ponieważ premiera Gwiezdnych wojen: Przebudzenie Mocy jest tak blisko świąt, nie jest'zaskoczenie, że prawie każdy sklep, do którego wchodzisz, jest wypełniony po brzegi przedmiotami upamiętniającymi odległą galaktykę. Od przyborów kuchennych po akcesoria naturalnej wielkości, każdy znajdzie coś dla siebie, a niektórzy fani są nawet gotowi zapłacić nieźle za swój sprzęt z Gwiezdnych Wojen. W tym roku firma ZapBoomBang, wymyślił sposób na połączenie miłości do wszystkiego, co Gwiezdne Wojny i świątecznego ducha dawania. Firma zajmująca się produkcją cyfrową z Houston połączyła siły z artystami z: Lopez Negrete Komunikacja stworzyć prawdziwy powód do sezonu, projektując własne kaski Stormtrooper. Każdy hełm został zaprojektowany na zamówienie i wystawiony do licytacji Witryna internetowa The Force for Toys.

Zwykle zyski wracały do ​​firmy lub nawet artystów, ale nie tym razem. 100% wszystkich wypracowanych zysków trafiło bezpośrednio do znanej organizacji non-profit Toys for Tots. Przy stawkach początkowych ustalonych na 50 USD za kask, każdy kask sprzedany za podwójną, a nawet potrojoną kwotę początkową. Sprawdź tylko niektóre z niesamowitych hełmów szturmowców, które zostały sprzedane poniżej.

Oto tylko niektóre z niesamowitych hełmów, które zostały zakupione.Ten szturmowiec do zabawy w słońcu został zaprojektowany przez Arturo Colona.Luigi Rodriguez stworzył ten hełm z zamiarem interpretacji PTSD w stylu Gwiezdnych Wojen.Ten kawałek o nazwie Galactic Emperian Stormtrooper-vidae został zamontowany przez Alfredo Ledesmę.Dostępne na INKEDSHOP.COM:Manfred Kruger sprawił, że ten żołnierz z testów zderzeniowych wyglądał nieźle!Ten hełm wojownika został wykonany przez utalentowanego Sebastiana Forraya.Do tej Calavertia De Un Stormtrooper dodano kulturowy akcent od artystki Cecilii Alanis.Ten stumptrooper miał naturę kiełkującą z góry! Świetna praca Iliana EscalonaClaudio Milczewski zaprojektował z tym hełmem niezbyt zabawnego szturmowca.Dostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieZniżka w sklepie z tuszem

Oto tylko niektóre z niesamowitych hełmów, które zostały kupione.