Kultura

Siła jest silna dzięki nowemu tatuażowi Zayna Malika

Odkąd opuściła popową supergrupę One Direction, Zayn Malik robił nagłówki ze swoimi tatuażami. Swoim najnowszym tatuażem Malik pozwala swojej flagi nerd powiewać w jeden z najbardziej oczywistych możliwych sposobów – miał miecz świetlny na środkowym palcu.

Ten tatuaż z mieczem świetlnym nie jest'to tylko zwykły tatuaż, to's tatuaż UV, który świeci w świetle UV. Możesz posunąć się aż do stwierdzenia, że ​​to'to elegancki tatuaż z bardziej cywilizowanych czasów. Podobnie jak wiele innych młodych gwiazd, Malik odwiedził artystów tatuażu JonBoy z West 4 Tattoo w Nowym Jorku. Jak stało się standardową praktyką tatuatora celebrytów, JonBoy udostępnił selfie z Malikiem na Instagramie oprócz zdjęcia pokazującego nowy tatuaż.

To jest n't pierwsza broń, którą piosenkarz wytatuował na swoim ciele. W szczęśliwszych czasach dla One Direction – dokładnie w listopadzie 2013 roku – Malik i jego kolega z zespołu Liam Payne razem udali się do salonu tatuażu. Malik miał wytatuowany antyczny sześciostrzałowiec, jakby był wsunięty w spodnie. Ten tatuaż był znacznie bardziej decyzją typu Han Solo, ten najnowszy kawałek atramentu to tylko Skywalker.

Malik ma do tej pory około 40 tatuaży i, o ile wiemy, jest to pierwszy tatuaż z Gwiezdnych Wojen. Miecz świetlny to całkiem fantastyczny wybór tatuażu w dowolnym miejscu na ciele, ale wybór środkowego palca to naprawdę inspirująca decyzja. Za każdym razem, gdy Malik podrzuca komuś ptaka, on…'robi to, mając za sobą pełną potęgę Mocy. To'jest dość twardziela.

czaszka kieliszek

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Kieliszek czaszki skazany na zagładę"