Kultura

Serial Poopers Złapany… z opuszczonymi spodniami!

Diabły kału!

Czemu? Czemu? Czemu? Nie raz, ale z przyzwyczajenia! W rzeczywistości sprawca, znany również jako „poo jogger”, zostawił nie 10, nie 20, ale ponad 30 depozytów poza kompleksem mieszkaniowym w dzielnicy Greenslopes w Brisbane w Australii w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

W końcu mieszkańcy osiedla mieli dość i postanowili na własną rękę złapać tego Diabła Odchodów, więc urządzili akcję użądlenia.

„Jeden z sąsiadów założył kamerę nocną i zrobił kilka zdjęć, więc mieliśmy czas, kiedy to robił, więc postanowiłem iść i poczekać z aparatem i byłem tam kilka poranków, a potem w ostatni piątek dostałem go”, powiedział sąsiad Steve Smith news.com.au.

Zrzut ekranu 2018-06-08 o godzinie 9.52.18

„Jest czerwone światło, które zapala się, zanim zgaśnie flesz aparatu, a on to zobaczył i spojrzał na mnie, gdy robiono zdjęcie” – powiedział. „Wtedy po prostu powiedział:„ Cześć ”. W tym momencie postanowiłem po prostu odejść”.

Mężczyzna przyłapany ze spuszczonymi spodniami to nie kto inny jak Andrew Douglas Macintosh – wielka peruka australijskiej korporacji. Kiedy ujawniono, że Macintosh był gówniarzem, został oskarżony tylko o jeden zarzut naruszenia porządku publicznego. Jednak jego kariera poszła w toalecie.

64-latek był krajowym menedżerem ds. jakości w Aveo, grupie inwestycyjno-nieruchomościowej w wiosce emerytów, a także członkiem Rady Włączającej Rady Miasta Brisbane.

„Grupa Aveo jest zaniepokojona i rozczarowana rzekomymi incydentami dotyczącymi pana Macintosha. Dziś złożył rezygnację do firmy i nie jest już pracownikiem Aveo Group.

Wygląda na to, że Macintosh nie jest odosobniony w swoim zamiłowaniu do srania w miejscach publicznych. W Ohio mężczyzna seryjnie robił kupę na samochody.

Zrzut ekranu 2018-06-08 o 9.54.30

W Waszyngtonie była kobieta znana jako Mad Pooper, która była biegaczem, który codziennie srał na swojej trasie biegowej.

Kolorado sprężyny seryjne pooper_1505857866909_66768450_ver1.0_640_480

Sytuacja w dzielnicy Michigan była tak zła, że ​​mieszkańcy zostali zmuszeni do rozwieszenia billboardu, aby powstrzymać mężczyznę robiącego kupę dzieciom'place zabaw.

c_fit,fl_progresywny,q_80,w_636