Kultura

Senator Ted Cruz pokazuje tatuaż Churchilla

Nie codziennie senator Stanów Zjednoczonych pojawia się w ogólnokrajowej telewizji, by pochwalić się swoimi tatuażami, ale to właśnie zrobił senator Ted Cruz z Teksasu, kiedy pojawił się w „Fox and Friends”. Cruz podwinął rękaw, aby odsłonić całkiem słodko wyglądający tatuaż Winstona Churchilla, ale niestety był to tylko żart z Prima Aprilis.

Wcześniej w tym miesiącu Cruz był przedmiotem dowcipnisia, który okleił większą część Los Angeles plakatami przedstawiającymi Cruza bez koszuli, noszącego tonę tatuaży i palącego papierosa. Konserwatysta z Teksasu przyjął to spokojnie, żartując, że jedyną nieścisłością na zdjęciu był papieros w ustach.

Wymyślając swój żart z Prima Aprilis, Cruz połączył ten incydent z innym incydentem z tego miesiąca, w którym został przyłapany na bardzo kiepskim naśladowaniu Winstona Churchilla, według Washington Post.

„Kilka tygodni temu byłem w Kalifornii i było trochę sztuki ulicznej, która była trochę niezwykła” – powiedział Cruz, ujawniając tatuaż w „Fox and Friends”. „To mnie zainspirowało, więc z dumą mogę powiedzieć – jestem dumny, że mogę stanąć po stronie Winstona Churchilla”.

Zanim gospodarze serialu byli pewni, co zrobić z atramentem Cruza, senator przypomniał im, jaki to dzień i ujawnił żart. Jeśli Cruz kiedykolwiek zechce podejść poważnie i dodać trochę prawdziwego atramentu, powinien do nas zadzwonić, możemy go podłączyć z czymkolwiek zechce. Chociaż jako potencjalny kandydat na prezydenta musimy zasugerować, że tatuaż z Lincolnem lub Waszyngtonem prawdopodobnie bardziej przyciągnąłby wyborców niż Churchill.