Kultura

#SelfieDad odtwarza seksowne selfie wytatuowanej córki

Oto wstydliwa historia taty, jeśli ty'kiedykolwiek słyszałem jeden. Niedawno pojawiło się Burr Martin'uwagę, że jego nastoletnia córka często publikuje seksowne selfie, na których pokazuje tatuaże na klatce piersiowej, ramionach i brzuchu w krótkich topach i koszulkach z głębokim dekoltem. 47-letni mieszkaniec Waszyngtonu postanowił początkowo nie rozmawiać z córką i prosić o zmianę zachowania, ale zamiast tego odtworzyć jej selfie i udostępnić je w swoich mediach społecznościowych.

Jaskółka oknówka's pierwsza rekreacja została opublikowana na początku maja. "Więc moja córka publikuje swoje seksowne selfie i zamiast mówić jej, żeby przestała, pomyślałem o czymś lepszym," podpisał zdjęcie. Opublikował ponownie to samo zdjęcie pod koniec czerwca z podpisem, "Usunięcie atramentu zajęło mi 3 dni.lol." (Tylko PSA dla czytelników: Don't rysować na sobie z Sharpie, nigdy nie wychodzi dobrze.)

Można powiedzieć, że jego #selfie stały się popularne, ponieważ ma teraz ponad 16 000 obserwujących na Instagramie i przyciągnął uwagę New York Daily News, CBS News, ABC News i The Huffington Post. Naśladował też jednego ze Snapchata'Najbardziej błogie filtry, które delikatnie nakładają koronę liścia na głowę. O dziwo, Martinowi udało się uchwycić piękno filtra IRL, gdy ukoronował się winoroślą sztucznych zielonych liści. "Moja córka opublikowała kolejne #selfie #nailedit #baddad," napisał pod zdjęciem.

Powiedział swoim zwolennikom, że chociaż odkrył, że jego córka tonuje swoje selfie po jego wpisach, "Trzymał to, ponieważ czasami ja'po prostu się znudziłam." Oto co się stało, gdy postanowił porozmawiać z córką na temat jej zdjęć: "Powiedziałem jej, że wygląda, jakby próbowała eskortować japońskich biznesmenów i to stonować."

Sir, my'muszę ci to przekazać — twoja metoda wychowawcza jest raczej genialna i przezabawna.

PS. Jej tatuaże są rad!

tuszem czarna koszulka

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Logo z tuszem" Koszulka z dekoltem w serek od Inked