Kultura

Scott Campbell tuszuje romantyczne pary za darmo… z haczykiem

Jeden z najbardziej szanowanych artystów tatuażu w branży, Scott Campbell, wymyślił nową, niszową, darmową tatuaże dla osób, które chcą podjąć ogromne ryzyko. W listopadzie zeszłego roku Campbell był częścią wystawy sztuki, na której odważono ludzi, by wsadzali rękę przez dziurę do tatuażu, nie mając żadnej wiedzy o tym, co artysta na stałe nałoży na ich ciało. Teraz Campbell podejmuje jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów w tatuowaniu, tatuaż imienny, oferując darmowy atrament odważnym parom, które chcą wykonać skok i wytatuować swoją drugą połówkę'imię w ich skórze.

Artyści tatuażu dzielą się na dwa obozy, jeśli chodzi o nazwy tatuaży; niektórzy uważają, że są wspaniałym romantycznym gestem, inni zrobili tak wiele przykrywek, że zepsuli ten pomysł i uważają, że są zakłopotani. Od pierwszych sekund poniższego filmu zobaczysz, że Campbell wyraźnie znajduje się w poprzedniej kategorii. Teledysk został nakręcony przez Stevena Sebringa dla Modai podąża za tatuatorem, gdy poznaje każdą z par, zanim zrobi im tatuaże. Campbell naprawdę interesuje się opowieściami o tym, jak te pary się spotkały i co sprawia, że ​​są wystarczająco pewni siebie, by ogłosić swoją miłość na zawsze za pomocą tatuażu.

"Wiele osób ma błędne przekonanie, że bycie stoickim i powściągliwym to siła," Campbell mówi w filmie. "W rzeczywistości nie ma nic potężniejszego niż ktoś, kto nie boi się zakochać i nie boi się całkowicie oddać siebie. Jeśli możesz to zrobić, jeśli możesz zakochać się bez strachu i wahania, jesteś niezwyciężony."

Campbell jest zdecydowanie typem, który zakocha się w sobie, o czym świadczy wiele różnych imion, które wytatuował we własnym ciele. Od Sary, przez Annę, po Julię i nie tylko, Campbell oprowadza po nazwiskach, które kiedyś tak wiele znaczyły, ale teraz są pokryte innymi tatuażami. Ono'inspirujące, aby zobaczyć, że ktoś, kto w przeszłości wyraźnie był ugryziony przez imię jinx, odszedł całkowicie niezrażony.

Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć całą historię, a może te Walentynki's dzień ty'Pójdę do lokalnego artysty i zdobędę trochę atramentu.

Le challenge special Saint-Valentin de Scott…par VOGUEPARIS

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "La Mort De Coeur" Naszyjnik Alchemy of England