Kultura

Sara Fabel w sklepie z tatuażami Thriller

Sara Fabel z Finlandii dostarcza horroru (w stylu szalonej suki) w Salon, koszmar tatuażu dla studentów za granicą. Nowa królowa krzyku serwuje zimną zemstę na skromnym talerzu. Być może to jej nękana przeszłość dała jej mściwą rolę w nowym filmie i popchnęła ją do przekształcenia się w Utę, psychotyczną tatuatorkę. Kiedy nie jest w produkcji, tatuaże Sara Fabel w Zewnętrzne granice tatuażu. Parlor to pierwszy film pani Fabel, którego premiera odbyła się w Festiwal Krzyków w Los Angeles. Przeprowadziliśmy wywiad z Fabel, aby zobaczyć, jak wschodząca gwiazda weszła w postać i dlaczego w ogóle nie chciała się zaangażować.

Jak byś podsumował Parlor?

To horror w stylu hostelu z udziałem salonu tatuażu w Europie Wschodniej. Niektóre amerykańskie dzieci i para dzieciaków z Wielkiej Brytanii spotykają się i wpadają w niepokojące kłopoty. Gram Utę, szaloną, psychopatyczną artystkę tatuażu, która jest w bardzo niezdrowym związku miłosnym z innym tatuatorem [w tej roli Robert Lasardo].

Jak wyglądało strzelanie w Europie Wschodniej??

Dorastałem w Finlandii i z własnego doświadczenia wiem, że Europa Wschodnia nie jest najlepszym miejscem. Dzieje się tam naprawdę popieprzone gówno, co wnosi do filmu dużo realizmu. Porwania i handel ludźmi oraz przestępczość są bardzo rozpowszechnione w Europie Wschodniej. Ludzie są cały czas okradani, to po prostu obrzydliwe i podejrzane. Dużo podróżuję i przy każdym transferze przez Europę Wschodnią moje rzeczy zostają skradzione. Mnie też okradli w drodze do strzelania. Obsługa lotniska „sprawdza” Twoje bagaże i okrada Cię. Ludzie będą mnie walić za to, że to mówię, ale tak po prostu jest. Poza tym nie mieliśmy żadnych problemów. Było fajnie, a miejscowi byli naprawdę mili i wszystko było super. Mieliśmy naprawdę dobrą ekipę. Wszyscy trzymali się razem i mieszkali w tym samym hotelu?.

Czy to twój pierwszy występ aktorski??

Tak, początkowo nie byłam pewna, czy na pewno chcę tę rolę, ponieważ wcześniej nie grałam. Naprawdę nie chciałem się w tym ssać.

Sarah Fabel 2

Co zajęło Ci nabranie charakteru??

Każdy z nas ma tę złą sukę z tyłu głowy, w której trzymamy cały nasz gniew i frustracje. Udało mi się uwolnić wszystko, co było zamknięte, to było takie zabawne. Jest jednak dość toksyczny. Po całym projekcie chciałem po prostu znów być szczęśliwym, a nie gniewnym, morderczym i mściwym.

Kiedy zrobiłeś swój pierwszy tatuaż??

Kiedy miałam 16 lat, rzuciłam szkołę, żeby się wytatuować w naprawdę podejrzanym sklepie. To było jak dwie przecznice od szkoły. Mam dwie małe gwiazdki na dole pleców.

Jaka jest Twoja inspiracja podczas tatuowania?

Zawsze chcę być lepszy. Sukces jest najlepszą zemstą. Byłem bardzo zastraszany, kiedy byłem dzieckiem i myślę, że najlepszą zemstą w życiu jest odnoszenie sukcesów w mojej karierze i we wszystkim, co robię. Zamiast walczyć z tymi twardymi gówniami, powinieneś skierować tę energię na budowanie siebie, aby być lepszym i wyprzedzić ich.

Czy są jacyś klienci, którym odmawiasz lub tatuaże, których nie zrobisz??

Niektórzy ludzie wchodzą i myślą, że chcą tatuaż, ale nie'naprawdę wiem, czego chcą. Widać w nich, że nie są pewni, ale czują, że muszą je zdobyć. Jeśli możesz'nie zobowiązać się do tego, to powinieneś't zrobić. Nie będę ich tatuować. Oddaję im depozyt i każę iść do domu.

Sarah Fabel 3

Premiera Salonu już we wtorek, o czym myślisz?

i'Jestem zdenerwowany, aby zobaczyć tę stronę siebie. Myślę, że ja'Będę tak niezręcznie powiedzieć, ale myślę, że…'Będę prawie zawstydzony. Nigdy nie patrzysz na siebie w taki sam sposób, w jaki patrzą na ciebie inni ludzie. Widzisz w sobie wady, których inni nie widzą. Shooting Parlour było niesamowitym przeżyciem i wiele się o sobie dowiedziałam. Widząc inne aktorki, na przykład Claire Garvey, była takim szturmowcem i nigdy nie narzekała i zawsze dawała 110%. Wkładaliśmy 20 godzin dziennie i były chwile, kiedy czułem, że daję tylko 80%. To naprawdę sprawiło, że spojrzałem na innych aktorów, widząc, jacy byli niesamowici. Bardzo szanuję ich pasję i wysiłek. W aktorstwie i tatuowaniu musisz dać z siebie wszystko albo się wycofać.

Co dalej dla Ciebie?

Kocham swoją pracę i naprawdę kocham tatuowanie. Poniedziałek to mój ulubiony dzień, bo idę do pracy. Chcę też więcej malować, malować i rysować. Zawsze chcę być lepszy.