Kultura

Samsung Fall Line wprowadza wirtualną rzeczywistość

Czy kiedykolwiek chciałeś iść i zobaczyć swój ulubiony zespół w pierwszym rzędzie, ale schronienie?'t nawet udało ci się zdobyć miejsca z krwotokiem z nosa, zanim cały program się wyprzedał? Cóż byś zrobił, gdyby nagle pojawił się sposób, aby pokazać się z bliska i osobiście, na żywo, bez wychodzenia z pokoju? Samsung ma dla Ciebie idealną odpowiedź. Od jesieni ogół społeczeństwa będzie miał dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii na rynku, w tym do wirtualnej rzeczywistości. Zgadza się, historie twoich snów science fiction są teraz tutaj. Najnowsza seria Samsung Gear nosi nazwę Samsung Gear VR (Innovator Edition) i stanowi najnowocześniejszą współpracę z Oculus, jedna z wiodących firm w rozwijaniu wirtualnej rzeczywistości. Ten ubieralny sprzęt techniczny zanurzy użytkowników w wirtualnym środowisku godnym filmu, z wysoką rozdzielczością i wydajnością. Zestaw słuchawkowy jest w pełni mobilny i umożliwia oglądanie filmów 3D w 360 stopniach, idealne do grania i oglądania najnowszych wyprzedaży Avril Lavigne koncert w czasie rzeczywistym z najlepszych miejsc w domu. A wszystko to można zrobić bez wychodzenia z zaciszu własnego domu.

Samsung Gear VR Innovator Edition

Samsung Gear VR Innovator Edition

Oczywiście ten nowy sprzęt musi być połączony z jakąś sprytną nową technologią, taką jak zupełnie nowy Samsung Galaxy Note 4. Najnowszy dodatek do rodziny Galaxy Note jest wyposażony w 5,7-calowy Quad HD (2560 x 1440) Super AMOLED wyświetlacz i szklany ekran 2.5D zmodyfikowany z poprzedniego Galaxy Note 3. Wyświetlacz ma głębszy kontrast, lepsze kąty widzenia i imponujący czas reakcji do jednej milionowej sekundy. Dzięki temu większemu ekranowi użytkownicy mogą doświadczyć nowej, przereklamowanej funkcji Multi-Windows, aby ulepszyć wszystkie formy wielozadaniowości, w tym opcje takie jak pełne, podzielone lub wyskakujące ekrany. Jak zawsze, Samsung wzmocnił również swoje systemy aparatów, zbliżając użytkowników do profesjonalnych doświadczeń fotograficznych, a także rozjaśniając niektóre z tych selfie. Ten nowy system kamer obejmuje 16-megapikselową kamerę skierowaną do tyłu, wyposażoną w nowy inteligentny optyczny stabilizator obrazu oraz 3,7-megapikselową kamerę skierowaną do przodu z domyślnym kątem fotografowania 90 stopni, który można rozszerzyć do szerokiego kąta 120 stopni, idealnie dla niektórych z twoich najbardziej pamiętnych zdjęć grupowych.

Samsung Galaxy Uwaga 4

Samsung Galaxy Uwaga 4

Obecnie większość ludzi wydaje się narzekać, że im bardziej zaawansowana jest ich technologia, tym szybciej rozładowuje się jej bateria. Nie bój się więcej. Ten nowy model Note ma dodatkowe funkcje szybkiego ładowania i trybu Ultra Power Saving, aby mieć pewność, że bateria nigdy nie wyczerpie się, gdy jej najbardziej potrzebujesz. Do tego wszystkiego dodaliśmy ulepszone głośniki, skaner linii papilarnych, dyktafon i Snap Note, który pozwoli użytkownikom konwertować zdjęcia notatek na papierze lub na tablicy w czytelne dokumenty S-Note. Wreszcie, Galaxy Note 4 jest przygotowany do współpracy nie tylko z nowym Gear VR, ale także z nowym i zaawansowanym S-Penem ze zaktualizowaną funkcją Air Command, a także Galaxy Note Edge. To nowe akcesorium pozwoli na szybki dostęp do użytkownika's najczęściej używane aplikacje, a także łatwo komunikować się z innymi urządzeniami mobilnymi, z którymi jest połączony.

Wypatruj wszystkich tych wspaniałych nowych produktów Samsunga! Galaxy Note 4 trafi na światowy rynek w październiku i będzie dostępny w kilku świetnych kolorach, takich jak Charcoal Black, Frost White, Bronze Gold i Blossom Pink. Upewnij się, że dostaniesz go w swoje ręce, zanim się wyprzeda, ponieważ'Towarzyszący mu sprzęt ma trafić do sklepów wkrótce po wydaniu Note’a.