Kultura

Sam Smith oddaje hołd fanom nowym tatuażem

angielski&B piosenkarz i autor tekstów, Sam Smith, miał niesamowity rok, który należy się jego fanom z wielkim szacunkiem. Więc ma sens, że odda hołd milionom ludzi, których nazywa „małymi marynarzami” (odniesienie do jego piosenki o tym samym tytule), oznaczając się na stałe małym tatuażem z kotwicą na ramieniu.

W zeszłym roku album Smitha In the Lonely Hour był drugim najlepiej sprzedającym się albumem w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory płyta sprzedała się w ponad 1,5 miliona egzemplarzy. Podczas rozdania nagród Grammy 2015 otrzymał sześć nominacji i zdobył cztery z nich — Najlepszy Popowy Album Wokalny, Płyta Roku, Piosenka Roku i Najlepszy Nowy Artysta. A za międzynarodową gwiazdą muzyki pop podążają miliony Świergot oraz Instagram.

Wczoraj te miliony fanów, którzy śledzą Smitha w mediach społecznościowych, jako pierwsi zobaczyli zdjęcie, które opublikował, przedstawiając mały tatuaż z podpisem „Dla Ciebie, moi mali marynarze”. Dzisiaj Smith opublikował na swoim Instagramie filmik pokazujący, jak robi sobie tatuaż.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Czaszka cukrowa" Kostium kąpielowy