Kultura

Rumer Willis pokazuje mięśnie brzucha i tatuaże po treningu

GALERIA RUMER WILLIS POKAZUJE SWOJE TATUAŻE I PRZYGOTOWUJE SIĘ DO POKAZU POD TEKSTEM

Ono'minęło osiem tygodni ciężko "Taniec z gwiazdami" według aktorki / piosenkarza Rumera Willisa i jej partnera tanecznego Valentina Chmerkovskiego. Dwóch finalistów telewizyjnego konkursu tanecznego opisało swoją drogę do finału za pośrednictwem Instagrama. Dziś wieczorem na żywo w ABC widzowie dowiedzą się, czy ta droga prowadzi do zwycięstwa.

W sobotę Chmerkovskiy udostępnił zdjęcie Willisa siedzącego na podłodze sali prób. W czarnych rajstopach i czarnym sportowym staniku Willis dumnie prezentuje swojego czarno-szarego lwa'tatuaż głowy na jej ramieniu. Możesz zobaczyć zdjęcie w galerii poniżej wraz z innymi zdjęciami 26-letniej córki Bruce’a Willisa i Demi Moore pokazujących swój atrament i swoje taneczne ciało.

Codzienna poczta złapali Willisa opuszczającego jej próbę w sobotę i donoszą, że wykona swój ostatni taniec na okładce "Toksyczny" przez Britney Spears. Historia twierdzi również, że okładka została nagrana przez Willisa i wyprodukowana przez autorkę piosenek i producentkę megahitów Lindę Perry. Zarówno Willis, jak i Chmerkovskiy udostępnili zdjęcie z sesji nagraniowej, które również możecie zobaczyć poniżej.

Partner tańca Willis's Dancing with the Stars, Valentin Chmerkovskiy, umieścił to zdjęcie z próby na Instagramie z podpisem:Willis udostępnił to zdjęcie, gdy przygotowywała się do kolejnego występu Tańca z gwiazdami.rumer7Willis i jej partner Dancing with the Stars Valentin Chmerkovskiy.Dostępne teraz na INKEDSHOP.COM:Willis i jej partner Dancing with the Stars Valentin Chmerkovskiy.Chmerkovskiy i Willis opisali swój czas na Tańcu z Gwiazdami na Instagramie.Willis pokazuje swoje tatuaże i napiętą górną część ciała.Willis i Chmerkovskiy podzielili się tym ujęciem czasu spędzonego w studiu nagraniowym z Lindą Perry.Wytworna Willis z dumą pokazuje swój atrament.Zniżka w sklepie z tuszem

Willis's Partner taneczny „Dancing with the Stars” Valentin Chmerkovskiy umieścił to zdjęcie z próby na Instagramie z podpisem, który brzmi:, "Ludzie nigdy nie poznają siły i odwagi, których to wymagało," tagowanie Willisa w poście.