Kultura

Robisz się bardzo śpiący… Czy hipnoza może złagodzić ból podczas tatuowania?

Jeśli jesteś uzależniony od tatuaży, są szanse, że zaakceptowałeś ból. To tylko część procesu. Chociaż niektóre tatuaże mogą być bardziej bolesne niż inne. Robienie większych tatuaży może być zniechęcające, zwłaszcza jeśli siedzisz na krześle przez wiele godzin pracy. A może po prostu jesteś szalenie wrażliwy na ból. Tak czy inaczej, najwyraźniej istnieje nowe holistyczne lekarstwo, które pomoże ci przezwyciężyć nieunikniony ból.

Hipnotyzer Christopher Phoenix, pochodzący z Cleveland w stanie Queensland w Australii twierdzi, że może całkowicie usunąć ból związany z tatuowaniem. Po wielu latach zmagania się z bezsennością nauczył się hipnozy, aby sobie z tym poradzić. Dowiedziawszy się o tym, jego pokryty tatuażami przyjaciel zasugerował, aby zastosował te same techniki, aby pomóc ludziom pozbyć się bólu związanego z wchodzeniem pod igłę. Stąd przejście.

Całkowicie samoukiem, uczył się języka i wykonał już kilka „udanych” zabiegów. To bardzo zawiłe i dopracowane proces. Dla tych, którzy kochają sztukę, ale nie uczucie płonących nerwów, może to być opcja.

Phoenix planuje rozwinąć ten biznes w oparciu o swój sukces w Australii. Obecnie pracuje nad książką, a także zamierza nauczyć innych tatuatorów samodzielnego wykonywania hipnozy. Kto wie, może zobaczymy więcej tego trendu w Stanach Zjednoczonych. Tak, wiemy, że idea hipnozy dla wielu ludzi może brzmieć trochę dziwnie. Ale musimy Cię zapytać, co masz do stracenia? Z otwartym umysłem możesz znaleźć sposób na pozbycie się najgorszych części tatuażu. Jeśli Feniks'hipnoza staje się trendem przygotuj się na zobaczenie mnóstwa nowych tatuaży dłoni i skóry głowy na świecie.

czaszka kieliszek

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Skazana czaszka" Kieliszek