Kultura

Reakcja taty na tatuaż córki jest bezcenna

Kiedy Ann, studentka sztuk wizualnych znana w mediach społecznościowych jako Nastoletni szczeniak, opublikowała zdjęcie swojego nowego tatuażu na ramieniu na Twitterze, jej ojciec zareagował w zabawny sposób, który od tego czasu stał się popularny i nie bez powodu. Wspomniany tatuaż to mały kawałek namalowany tuszem na zewnętrznej stronie prawego przedramienia nastolatka z wizerunkiem noża, a około dwa tygodnie po tym, jak po raz pierwszy zadebiutował tatuażem online, Ann kontynuowała swój oryginalny post z wiadomością: „ Mój tata w końcu dowiedział się o moim tatuażu i nie przestanie mnie za to srać. Ale poczekaj, aż dowiesz się, jak, dokładnie, dał jej to tak zwane gówno.

tatuaż z nożem dla nastolatków2

Oryginalne zdjęcie tatuażu Ann zostało przesłane na Instagram w piątek, 13 maja, tuż po tym, jak nóż został nałożony na jej ramię, a nastolatka odpowiednio podpisała zdjęcie: „Szczęśliwego piątku trzynastego”. Na zdjęciu tatuaż z nożem Anne jest nadal pokryty folią spożywczą i jest oczywiście zupełnie nowy. Kolejny post został przesłany na Twitter 26 maja, około dwa tygodnie później, i zawiera kolekcję kilku zdjęć, w tym zdjęcie wytatuowanego noża Ann i zdjęcia przesłane jej przez jej tatę, Ricka, który oczywiście ma niesamowitą poczucie humoru i nie boi się wyśmiewać swojej córki z powodu jej wyboru tatuaży.

tatuaż z nożem nastolatka3

Na jednym ze zdjęć na Twitterze widać Ricka w niebiesko-białej koszuli zapinanej na guziki, z nieśmiałym wyrazem twarzy i, co najważniejsze, z prawdziwym nożem do steków balansującym na jego przedramieniu, prawie w tym samym miejscu, co jego córka. tatuaż z nożem. Na innym zdjęciu Rick trzyma nóż oparty o ramię, podczas gdy kolejny nóż trzyma przy uchu jak telefon, oczywiście śmiejąc się z wyjątkowego atramentu. W przeciwieństwie do innych rodziców, którzy mogli być zdenerwowani decyzją nastoletniej córki o zrobieniu sobie tatuażu, zwłaszcza tatuażu noża, widok taty, który jest w stanie dobrodusznie drażnić córkę, jest trochę orzeźwiający.

Od czasu udostępnienia zdjęć jej taty, który żartuje z jej nowego tatuażu, tweet Ann stał się wirusowy, otrzymując ponad 42 000 retweetów i tysiące komentarzy od ludzi, którzy nie mają nic poza uznaniem i podziwem dla żartobliwej odpowiedzi Ricka na atrament jego córki . Jeden z użytkowników Twittera mówi: „To zabawne, ponieważ mój tata byłby dokładnie taki sam”. Mówi inny: „Kocham twojego tatę za tego lol”. Być może inaczej podszedłbyś do tej sytuacji, ale wtedy nie stałbyś się wirusowy, prawda??

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Męskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Mężczyźni's "Logo" Koszulka Inked