Kultura

Przewodnik po prezentach drugiej szansy Inked

Boże Narodzenie minęło i jesteśmy pewni, że niektórzy z naszych bardziej niegrzecznych czytelników obudzili się z pończochami wypełnionymi węglem. Nie bój się, masz drugą szansę, aby wyjść i zdobyć fajny łup, którego Mikołaj nie dostarczył. Oto kolekcja prezentów, które możesz sobie podarować, które są znacznie fajniejsze niż cokolwiek innego domowe okrucieństwo twoja szalona ciotka ci dała.

Tytuł zastępczy obrazu

OBEJMUJ CIEMNĄ STRONĘ

Hasbro chce pomóc ci przeżyć swoje dzieciństwo dzięki nowej linii 6-calowych figurek z serii Star Wars Black (19,95 USD), hasbrotoyshop.com). Kolekcja zawiera niezwykle szczegółowe wizerunki wielu twoich ulubionych postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Tytuł zastępczy obrazu

TAŚMA GUMOWA RAMBO

Ty'Na pewno zdominuję każdą biurową wojnę na żarty tym karabinem maszynowym z gumką (85 $, kickstarter.com), który mieści prawie 700 gumek i oddaje 14 niesamowitych strzałów na sekundę. Uzbrojenie się w tego złego chłopca to jak przyniesienie bomby wodorowej do walki na noże.

Tytuł zastępczy obrazu

NIESKOŃCZONY NOTATNIK

Wipebook (25 USD, Wifibook.com) korzysta z wygody białej tablicy i znacznie ułatwia noszenie. Specjalnie laminowane strony umożliwiają łatwe pisanie i usuwanie niezliczonych gryzmołów i notatek w poręcznym i przenośnym notatniku.

Tytuł zastępczy obrazu

KRZESŁO DO MYŚLENIA

Kto powiedział, że sztuka nie może być wygodna? Ten fantastyczny fotel z czaszką ($TBD, harow.fr) zachwyci zarówno kunsztem, jak i funkcjonalnością.

Tytuł zastępczy obrazu

WYSOKIE BRWI PIŁKA

Jako człowiek, który lubił drinki lub dwa, Ernest Hemmingway byłby dość zazdrosny o pomysłowe pudełko z książkami Flask (50 USD, uncommongoods.com). Artystka Talia Halliday bierze ukochane powieści w twardej oprawie i zamienia je w podstępny sposób na ukrycie butelki pysznego alkoholu.

Tytuł zastępczy obrazu

UKRYTY HORROR

Odwiedzający zrobią podwójne spojrzenie, gdy przyjrzą się bliżej jednemu z tych upiornych odbitek. Odbitki to zdjęcia eleganckich rzeźb z przerażającym akcentem stworzonych przez artystkę Jessicę Harrison (80, jessicaharrison.co.uk).

Tytuł zastępczy obrazu

MISKI DO PONOWNEGO MIESZANIA

To, że nie masz już gramofonu, nie oznacza, że ​​nie możesz mieć płyt w domu, po prostu musisz znaleźć dla nich inne zastosowania. Artysta Jeff Davis zamienia płyty w ozdobne misy, które kołyszą. (25 zł, uncommongoods.com)

Tytuł zastępczy obrazu

IGGY POP-ART

Nawet najbardziej opustoszałą ruderę można rozjaśnić jednym z niesamowitych nadruków RedApe ($ do ustalenia, by-redape.com). RedApe wyobraża sobie, co niektórzy z popkultury's bardziej kultowe postacie wyglądałyby przy zdrowej ilości pracy z tatuażami w tych kawałkach.