Kultura

Przemyślenia Inkeda o ekscytującym finale „Ink Master”

finał mistrza tuszu

Wczoraj wieczorem Anthony Michaels został zwycięzcą siódmego sezonu Spike TV's Ink Master w ekscytującym finale na żywo. To był odpowiedni koniec sezonu pełnego akcji i niektórzy członkowie zespołu Inked byli tam, aby to zobaczyć. Tak jak ty i miliony, które oglądały w domu, mieliśmy kilka przemyśleń na temat programu – kto powinien był wygrać, co nam się podobało, a co nie podobało się w każdym garniturze i oczywiście, kto miał najlepszy strój tego wieczoru.

„Chociaż sezon rozpoczął się od tematu „Zemsta”, finał przypominał bardziej „gra o szacunek dla gry”" Mówi Rocky Rakovic, redaktor naczelny Inked. "Za kulisami trzej finaliści – tradycyjnie rozdzieleni, aby mieć swoje własne zielone pokoje – w jednym miejscu dręczyli i żartowali. I chociaż Cleen i Christian mają łącznie 33 lata doświadczenia w tatuowaniu, a Anthony tylko pięć, jasne było, że zarówno Cleen, jak i Christian szanują tatuaż Anthony’ego."

Ostatnia trójka — Anthony, Cleen Rock One i Christian — miała za zadanie wykonać zarówno pełny kawałek klatki piersiowej, jak i pełny rękaw na parze płócien. Najpierw oceniano artystów na ich klatkach piersiowych, aby zmniejszyć pole do dwóch. Antoniusz'Jego kawałek klatki piersiowej został uznany za najlepszy w głosowaniu fanów online, dzięki czemu zdobył miejsce w dwóch finałach, a także pokaźną sumę 20 000 $. Po raz pierwszy w historii Ink Master jury składające się z 13 wyeliminowanych artystów głosowało i wysłało Cleena Rock One, aby zmierzył się z Anthonym.

Anthony i jego kawałek klatki piersiowej.

Anthony i jego kawałek klatki piersiowej.

Sami Hajar, dyrektor kreatywny Inked, Urban Ink i Freshly Inked, nie był zadowolony z tej decyzji. "Antoniusz'jego praca była lepsza, ale on nie't dokończyć klatkę piersiową lub uzupełnić pełny rękaw," Hadżar wyjaśnia. "Tak jak zrobiła to Clean't wygrać w sezonie piątym, ponieważ nie zrobił't przestrzegać zasad. Postępowanie zgodnie z zasadami, które chrześcijanin powinien był wygrać." Antoniusz'zaniedbywanie przestrzegania zasad do T było postrzegane jako problem przez cały personel Inked. "Anthony’s nie był rękawem," Raković mówi. "Rękawy z tatuażami owijają się wokół ramienia, to, co zaprezentował, to zewnętrzna konstrukcja rękawa i wyglądała bardzo fajnie, ale wyglądało, jakby poproszono go o zbudowanie samochodu wyścigowego i pojawił się z naprawdę szybkim motocyklem."

Christian był bardzo chwalony zarówno przez Hajar, jak i Inked's media manager Cassie Furnare. "Myślałem, że Christian'tatuaż na klatce piersiowej był najlepszy," Furnare mówi. "Portret, który znalazł się w jego tradycyjnym utworze, był wyjątkowy i nie mogłem przestać się na niego gapić." Rakovic zgadza się, że Christian powinien być jednym z dwóch ostatnich stojących, "Właściwie myślałem, że napierśnik i rękaw Christiana są ciaśniejsze i bardziej estetycznie fajne niż Cleen i Anthony’ego, ale nie zrobił ostatecznego starcia."

Christian obok napierśnika.

Christian obok swojej klatki piersiowej.

To nie znaczy, że jesteśmy't fani Antoniego's praca. "Jego grafika, kreatywność i umiejscowienie były świetne," Hadżar mówi. Podczas gdy Furnare myślała, że ​​Christian zrobił najlepszy kawałek klatki piersiowej, była zakochana w Michaels' rękaw. "Myślę, że Anthony's był najlepszym rękawem, chociaż technicznie to zrobił't go ukończyć. Uwielbiam to, że włączył do tego własną historię, a tło wschodu/zachodu słońca było niezwykle piękne?."

Sędziowie biorą również pod uwagę coś więcej niż tylko to, co było na wystawie zeszłej nocy – każdy artysta ma do rozważenia cały sezon pracy. "Opierając się na płótnach głównych, pomyślałem, że Christian powinien był zabrać do domu tytułowy ekwipunek Anthony’ego przez cały sezon, co czyni go pełnoprawnym posiadaczem korony ”- mówi Rakovic.

Wszyscy mieli bardzo duże oczekiwania wobec Cleena Rock One po jego świetnym występie w tym sezonie, nie wspominając o jego wyjeździe do finału w sezonie piątym, ale tym razem spadł płasko. "Byłem w budynku ostatniej nocy i nie jestem pewien, czy został on przekazany widzom w domu, ale tłum poczuł się elektryzując w oczekiwaniu na ujawnienie piersi Cleen," Raković mówi. "Potem płótno zdarło mu koszulę. Był kolektyw 'oooooo!' jak powietrze uciekające z dmuchanego materaca. Kawałek Cleen miał być czarno-szary i miał elementy Cholo, ale nie duszę cienkiego tatuażu. Przyznam, że myślę, że gdyby finał był na Zachodnim Wybrzeżu, gdzie b-&-g to smak, w którym mógł mieć więcej tłumu za sobą, ale była to naprawdę zasłużona reakcja osób, które wspierały go pięć sekund wcześniej."

Cleen Rock One popisuje się ukończonym rękawem.

Cleen Rock One pokazuje swój ukończony rękaw.

Chociaż jest wiele do zrobienia – o to chodzi w pokazie takim jak Ink Master – w końcu byliśmy pod wrażeniem całej pracy na wystawie. "W sumie nikt nie spartaczył tatuażu, więc myślę, że to była dobra noc dla branży tatuażu," Raković mówi. "Zapominasz, ale finał Ink Master jest najbardziej widocznym wydarzeniem w naszej społeczności dla świata zewnętrznego. Myślę, że wszyscy finaliści byli niesamowitymi ambasadorami społeczności tatuażu w głównym nurcie świata."

Więc masz to. Co myślisz o finale Ink Master? Daj nam znać, kto Twoim zdaniem powinien nosić koronę w poniższej ankiecie. Poszukaj Anthony’ego'funkcja w Inked w najbliższej przyszłości.

Prawie zapomnieliśmy o tym, kto wyglądał najlepiej. Chyba wszyscy wiemy, jaki mężczyzna w błyszczącym garniturze przyniósłby do domu tę nagrodę… Cleen Rock One. "Mimo że Cleen Rock One nie zdobył tytułu Ink Master, myślę, że zdominuje Wyzwanie kostiumu balowego z taśmą kaczą," Raković mówi.

tusz mistrzowski finał 1tusz mistrzowski finał 2Anthony i jego kawałek klatki piersiowej.Christian obok napierśnika.Cleen Rock One popisuje się ukończonym rękawem.tusz mistrzowski finał 6tusz mistrzowski finał 8tusz mistrzowski finał 9finał mistrza tuszutusz mistrzowski finał 7