Kultura

Pracownik kostnicy złapany z ponad 3000 skradzionych penisów

Wygrałeś't Uwierz w to, co FBI odkryło podczas tego nalotu

My'przez lata widzieliśmy całkiem szalone kolekcje, od ludzi, którzy kolekcjonują ludzkie czaszki po wielkie głowy sneakersów, jednak nigdy nie wyobrażaliśmy sobie, że'Spotkasz kogoś, kto zbiera penisy. Dildo, pewnie czemu nie, ale prawdziwe ludzkie penisy?!

penis 5

To'To po prostu oburzające, ale przypadek Dave’a Murraya, 54-letniego pracownika kostnicy z Houston w Teksasie, jest w 100% prawdą. Spójrz na najświeższe wiadomości, które sprawiły, że opadły nam szczęki i daj nam znać, jak myślisz, że uszedł mu na sucho kradzież zabalsamowanych penisów przez ponad 10 lat.

penis-1

BRAMA PENISA

Poznaj Dave’a Murraya, 54-letniego pracownika Harris County Morgue w Houston w Teksasie.

penis-7

PRZESTĘPSTWA BALSAMOWANIA

Murray był podejrzany o prowadzenie sieci śledzenia narządów poza swoim domem po kilku doniesieniach o zaginięciu części ciała i narządów w kostnicy.

penis-5

PRZYCZYNA PODEJRZEŃ

Jeśli kostnica hrabstwa Harris zadzwoni dzwonkiem, możesz rozpoznać nazwę, która pojawia się w związku z huraganem Harvey. Od czasu, gdy huragan spustoszył miasto w Teksasie, kostnica zadeklarowała maksymalną pojemność z powodu rosnącej liczby ofiar śmiertelnych.

penis-2

ODKRYWANIE PRAWDY

Kiedy media już unosiły się nad kostnicą, establishment był:'t w dowolnej pozycji, aby wybuchł kolejny skandal. Jednak oni'ponownie pod ostrzałem po nalocie przeprowadzonym przez FBI na Murray's rezydencja.

ziemniaczano-falliczny

CAŁE KOLEKCJA

Kiedy FBI dokonało nalotu na Murray'w domu znaleźli ponad 3000 zabalsamowanych penisów wystawionych w szklanych słojach.

43961-img_2285

NIECZYNNY PRACOWNIK

Według Murraya, był niesamowicie pasjonatem zbierania genitaliów zabalsamowanych ciał – konserwowania każdego penisa w formaldehydzie.

1444831

10 LAT W TWORZENIU

Według agenta Andy’ego Ramireza, rzecznika FBI na miejscu zdarzenia, "Wyjaśnił bardzo szczegółowo, jak od ponad dziesięciu lat odcinał martwym mężczyznom narządy płciowe i zbierał je.

rrated_vegetables

ZWIĘKSZANIE OPŁAT

W sumie przeciwko Murrayowi wniesiono już 53 zarzuty, jednak FBI podejrzewa, że ​​po dokładniejszym śledztwie mogą sięgnąć do tysięcy.

Falik-pieprz-e1342460082767

ANALIZA PSYCHO

Murray jest obecnie w areszcie i oczekuje na ocenę psychiatryczną w celu ustalenia, czy jest zdolny do stawienia się przed sądem i kontynuowania postępowania sądowego.