Kultura

Poza atramentem — Alysha Nett i Samii Ryan razem

Alysha Nett odwiedza nas tak często, jak jej napięty grafik pozwoli jej na zapoznanie się z modelowaniem, tatuażami i sztuką. Od czasu do czasu dorzuca nawet przepis. Alysha zawsze upewnia się, że zawiera mnóstwo seksownych zdjęć swoich wyczynów, więc często sprawdzaj, co się dzieje. 

Cześć wszystkim! W tym tygodniu dla Inked i wszystkich czytelników chciałem przedstawić małą akcję dziewczyny z dziewczyną! Mój dobry przyjaciel Samii Ryan przyjechał na luksusową kąpiel i upewniłem się, że uwiecznię to dla was wszystkich! Na zdjęciach zauważysz, że jedyną rzeczą, którą ma na sobie, jest biżuteria. Jest nie tylko mega babe, ale także apodyktyczną właścicielką biznesu. Jej firma, przez Samii Ryan, oferuje współczesną biżuterię dla każdej modnej dziewczynki. Jest nawet dostępny w INKEDSHOP.PL! Przeczytaj poniżej krótki wywiad z samą Samii i koniecznie odwiedź jej ekskluzywną galerię, tutaj.

Czy możesz zacząć od opowiedzenia nam trochę o sobie dla tych, którzy nie są zaznajomieni??

i'm 23, Baran i od liceum projektuję akcesoria. Zacząłem od robienia wszystkich pierzastych akcesoriów do włosów dla Kesha, Victorii Justice, Miley Cyrus, Demi Lovato i wszystkich innych nastoletnich gwiazd! To'to właśnie zapoczątkowało moją karierę. Wydałem kilka linii, które są bardziej metalowe i kamienie, a także moje dwie nowe linie "bogini rapera" oraz "białe światło" kolekcja. i'mam również czarny pas w Tae Kwon Do i jestem modelką i aktorką od 14 roku życia. Byłem w Blue Valentine i grałem tę rolę "Amanda". Brakowało mi rejsu maturalnego do filmu z Ryanem Goslingiem & Michelle Williams na tydzień! (Śmieszny fakt)

Niedawno przeprowadziłeś się do LA ze wschodniego wybrzeża. Co sprawiło, że chciałeś przyjechać do Cali?

Przez ostatnie dwa lata ja'byłem praktycznie dwuwybrzeżem, podróżowałem z powrotem & z Pensylwanii do LA co miesiąc. W zeszłym roku moja dzierżawa zakończyła się w PA i zdecydowałem, że to albo NYC, albo LA. LA skradło moje serce i pracuję tutaj z wieloma firmami, więc miało to sens!

Widziałem, że urządziłeś przyjęcie z okazji premiery swojej linii biżuterii, autorstwa Samii Ryan. Jak poszło i co świętowałeś?

To było takie ekscytujące, ale byłem tak zdenerwowany, że nikt się nie pojawił! Myślę, że tak się dzieje, gdy ktoś organizuje wydarzenie. Byłem naprawdę podekscytowany wszystkimi kibicami, którzy się pojawili! Moja rodzina z buzznetów, moi przyjaciele i niektórzy klienci pokazali, że to było niesamowite! Noc była wypełniona biżuterią i hip-hopem. Co'jest lepiej niż to?

Od jak dawna robisz biżuterię??

i'robię biżuterię od 2008 roku!

Gdzie możemy znaleźć Twoją biżuterię?

Możesz znaleźć moją biżuterię online na mojej stronie www.bysamiiryan.com lub możesz to zrobić na zakupy InkedShop, Sklep z nylonem, a laleczki zabijają wkrótce!

Co Cię inspiruje podczas tworzenia nowych projektów?

Szczerze, to po prostu zależy od tego, gdzie ja'jestem w moim życiu i co?'s obecnie mnie inspiruje. Mogę zainspirować się kilkoma rzeczami, takimi jak; astrologia, kryształy, duchowość, hip hop, kultura miejska, podróże… Lista jest długa!

Czy możemy spodziewać się wkrótce kolejnej kropli??

Tak! i'Pracuję nad zaprojektowaniem linii biżuterii, która miejmy nadzieję wkrótce wyjdzie!

Wszelkie inne nowe projekty, nad którymi pracowałeś?

Tak! Obecnie mam dwa blogi! Jeden jest z moją dziewczyną (ty, lol), Bielona nisza, który prezentuje nasz osobisty styl. A kolejna, którą właśnie zaczęłam, dotyczy seksu i związków o nazwie Seks & Dolina! Oprócz mojego blogowania I'zawsze robię sesje zdjęciowe dla marek ulicznych & seksowne pędy niemowlęcia. Być może też program telewizyjny! Bądź na bieżąco z wielkością & przejęcie Samii Ryan!!

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "99 problemów" Autor: Samii Ryan Biżuteria