Kultura

Posiądź swój styl z piękną katastrofą

Fotografia autorstwa Jeremy'ego Kramera

Piękna katastrofa to marka, która skupia się na posiadaniu każdej części Twojej osobowości. Promuje klasę z odrobiną przewagi, rockowe szpilki i tatuaże, wzniecanie piekła i kochanie każdej części siebie, niezależnie od tego, czy jest piękna jednego dnia, a następnego katastrofa. Co najważniejsze, Beautiful Disaster to marka stworzona dla silnych indywidualności przez silne indywidualności i o silnych indywidualnościach.

Jako jedna z naszych ulubionych marek kobiecych ponad at INKEDSHOP.PL, chcieliśmy poznać kobietę stojącą za tą niesamowitą, inspirującą i pełną postaw marką. Mieliśmy okazję porozmawiać z założycielką Beautiful Disaster, Christie DuVarney, aby dowiedzieć się, jak powstała jej marka, co naprawdę sprawia, że ​​jest to piękna katastrofa, a może jak zrobić małe piekło po drodze.

Jak zaczęła się piękna katastrofa??

Christie DuVarney: Z porażki. Brzmi dziwnie, prawda? Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, ile porażek jest w rzeczywistości częścią historii sukcesu. Podobnie jak nasz klient, historia o tym, jak zaczynaliśmy, jest pełna błędów, żalu i wyciągniętych wniosków. Pomysł polegał na stworzeniu ostrej marki dla nieustraszonych dziewczyn, czegoś równie fajnego i niegrzecznego. Hanky ​​Panky Apparel to wersja pierwsza, GGBG (Good Girl Bad Girl) to wersja druga i wreszcie Beautiful Disaster. Zawsze próbowaliśmy powiedzieć Beautiful Disaster, jednak nigdy nie powiedzieliśmy tego dokładnie, dopóki nie zarejestrowaliśmy znaku towarowego BD.

Co zainspirowało ogólną estetykę marki??

Rock ‘n’ roll, tatuaże i dziewczyny. Nasi klienci BD byli ważną częścią ewolucji Beautiful Disaster. Pytamy ich, czego chcą i im to dajemy. To jest ich marka, nie nasza. Z tą linią utożsamiają się piękne katastrofy i to im zawdzięczamy wyhodowanie jej tak, jak chcą.

Skąd czerpiesz inspirację do swoich projektów?

Wiem, że brzmi to niepotrzebnie, ale od klienta, poprzez naszą osobistą interakcję z dziewczynami. Dowiadujemy się, co lubią, czego słuchają, co piją, czym się zajmują i jak się czują w środku. To właśnie daje nam najwięcej inspiracji.

Zdjęcie Jima Parksa

Zdjęcie Jima Parksa

Twoja marka znana jest z tego, że wypowiadasz się za pomocą swoich haseł. Jakie były twoje ulubione slogany projektowe??

„To, co cię nie zabije, czyni cię silniejszym”. Z odwagą i wsparciem swojego plemienia kobiety mogą przejść przez wszystko, zwłaszcza jeśli będziemy trzymać się razem.

„Nienawiść do mnie nie sprawi, że będziesz ładna”. Ten jest jak policzek dla hejterów! Uwielbiam odważne uczucie, które pojawia się, gdy to nosisz. Oświadczenie złożone.

„Jeśli masz szczęście, że jesteś inny, nigdy się nie zmieniaj”. Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, a nasze różnice sprawiają, że jesteśmy niesamowici; możemy spędzić mnóstwo czasu próbując się dopasować lub wtopić, a kobietom trzeba przypominać, że urodziły się, aby się wyróżniać!

Jakie są twoje ulubione motywy projektowe?

Osobiście jestem wielkim fanem Guns ‘n’ Roses, więc uwielbiam projekty GNR i 100 proof. I nigdy nie możesz się pomylić z czaszkami!

Beautiful Disaster istnieje od 2008 roku. Jak marka ewoluowała od czasu jej pierwszego uruchomienia??

Linia produktów ogromnie się rozszerzyła; dodaliśmy nakrycia głowy, stroje kąpielowe, dodatki (tak, to jest pisane poprawnie) i kolekcję młodzieżową! Staramy się spełnić każde życzenie, które otrzymujemy od naszych klientów.

Co sprawiło, że chciałeś stworzyć markę tylko dla kobiet?

W 2008 roku może pamiętacie morze przesadnie upiększonych ubrań (Ed Hardy itp.) i wkurzyło mnie to, że większość marek to marki męskie z marką damską z boku jako odgałęzieniem. Chcieliśmy linii dla kobiet, z którą mogłyby się identyfikować i tworzyć własną. Zasługujemy na to, by być celem, a nie dodatkiem.

Zdjęcie Jima Parksa

Zdjęcie Jima Parksa

Twoja biografia internetowa mówi, że marka jest tam, gdzie "glam i ulica spotykają się na koktajl?." Jak przełożyć tę metaforę na spójną kolekcję??

Każda róża ma kolce, prawda? Dobro kontra zło, niegrzeczny i miły, rozumiesz. Nasi klienci są po części księżniczką, po części twardzieli.

Jakie są twoje ulubione produkty/projekty??

Mam obsesję na punkcie naszych nowych czapek. Lato czy zima, kogo to obchodzi? Są trochę gangsterami, w połączeniu z trzepaczką i to wszystko, czego potrzebuję. No, może też coś na dole. [Śmiech]

Czy masz ulubiony fason swoich koszul?

Nasz racerback to naprawdę jeden z najwygodniejszych czołgów w historii; jednak mamy kilka nowych niestandardowych ciał, nad którymi wariuję. Pomyśl o ulubionej koszulce koncertowej z niespodzianką.

Co'to świetny sposób na stylizację stroju wokół kawałka z Beautiful Disaster?

Uwielbiamy pomysł ubierania naszych casualów w górę lub w dół. Złapiesz mnie w trzepaku, czapce, skórzanej kurtce, dżinsach i conversie lub może pojawię się na spotkaniu w BD Tank w połączeniu z moim garniturem. Właściwie kiedyś byłem na przesłuchaniu do The Apprentice i miałem na sobie garnitur z trzepaczką BD, a Donald Trump zapytał mnie, czy zwariowałem! (Powiedziałam mu „Tak!”) Idziesz do ciebie. Co chcesz ubrać? Co chcesz powiedzieć? Jak chcesz się czuć?

Opisz piękną katastrofę jednym słowem.

Dziki.

Wypatruj kolekcji Swim Beautiful Disaster 2015, która pojawi się tej wiosny wraz z nową kolekcją niestandardowych krojów i krojów! Aby uzyskać więcej Beautiful Disaster, sprawdź galerię poniżej, aby zobaczyć niektóre z naszych ulubionych produktów!

Dostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieDostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieDostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieDostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieDostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieDostępne na INKEDSHOP.COM: MaluchyDostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieDostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieDostępne na INKEDSHOP.COM: Fitted Beanie od Beautiful DisasterDostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieZniżka w sklepie z tuszem

Dostępne o INKEDSHOP.PL: Kobiety's "GNR" Bluza z kapturem od Beautiful Disaster