Kultura

Portfolio Peek: Londyn Reese

Szukasz artysty, który wykona kolejny tatuaż? Nie bać się! Ponura telewizja jest tutaj! w Ponura telewizja's web series Portfolio Widzowie Peek mają szansę nie tylko zobaczyć jedne z najfajniejszych prac artystów tatuażu' portfolio, ale mają też szansę poznać samych artystów.

W najnowszym odcinku Portfolio Peek Sullen TV daje nam wgląd w twórczość ilustratora i realizmu tatuażysty, Londyn Reese. Reese jest równie uzdolniony zarówno w pracy w kolorze, jak i czerni i szarości, więc wiesz, że jego portfolio to coś dla Ciebie'Pokochasz, aby zobaczyć!

Z siedzibą w Franco Vescovi'światowej sławy studio Vatican Studios w Lake Forest w Kalifornii, Reese tatuuje od 2006 roku i już pozostawiło ogromny ślad w świecie tatuażu. Więc koniecznie obejrzyj ten film, aby zobaczyć wszystkie szalone prace, które wykonał Reese, w tym wszystko, od dużych tylnych części po idealnie precyzyjne portrety. Z ekskluzywnym materiałem filmowym i wglądem w historie niektórych Reese's trzy ulubione utwory, to jest jeden odcinek, którego nie będziesz chciał przegapić!

Chcesz zobaczyć więcej prac Londona Reese? W takim razie sprawdź niektóre z naszych ulubionych tatuaży Reese tutaj!

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Skazana czaszka" Kieliszek