Kultura

Ponad 20 zdjęć przed i po, które dowodzą, że gwiazdy Myspace przetrwały swoje dni na scenie

Przeszli od Emo na Myspace do Tatted Up na Instagramie

Dziesięć lat temu subkultura sceny była u szczytu popularności, a Myspace był tam, aby dokumentować każdy drażniący eksperyment z fryzurą i makijażem, który zalał sieć. Przestarzały już portal społecznościowy dał królom i królowym sceny platformę do wyrażania siebie i wkrótce mieliśmy pierwszą klasę internetowych celebrytów. To'Zgadza się, jeszcze przed premierą Keeping Up with the Kardashians te gwiazdy zdominowały świat online i bez nich możemy nie mieć takiej kultury selfie, jaką znamy dzisiaj. Ale z MySpace to już przeszłość, a scena to moda, która przeszła na cmentarz, być może zadajecie sobie pytanie, co te gwiazdy MySpace robią dzisiaj? Czy wyszli z fazy sceny żywi? Czy są już w ogóle alternatywne? A co najważniejsze, czy przeszli z szablonów Sharpie na atrament IRL? Ono'nadszedł czas, kiedy się dowiedziałeś!

Zdjęcie przez Instagram

Zdjęcie przez Instagram

Zdjęcie przez Instagram

Wygrałeś't Uwierz w te przemiany

<a href=Zdjęcie na Instagramie” src=”/images/20-przed-i-po-zdjęciach, które udowadniają-myspace-stars-przetrwały-dni-sceny.png” title=”Hanna Beth”><a href=Zdjęcie na Instagramie” src=”/images/20-przed-i-po-zdjęciach, które udowadniają-myspace-stars-przetrwały-ich-dnia-sceny-2.png” title=”Samobójstwo Zui”><a href=Zdjęcie na Instagramie” src=”/images/20-przed-i-po-zdjęciach, które udowadniają-myspace-stars-przetrwały-ich-dnia-sceny-3.png” title=”Airica Macabre (Michelle)”><a href=Zdjęcie” przez Instagram” src=”/images/20-przed-i-po-zdjęciach, które udowadniają-myspace-gwiazdy-przeżyły-ich-dni-sceny-4.png” title=”Morderstwo Wiktorii””><a href=Zdjęcie” przez Instagram” src=”/images/20-przed-i-po-zdjęciach, które udowadniają-myspace-gwiazdy-przeżyły-ich-dni-sceny-5.png” title=”Milionerzy””><a href=Zdjęcie” przez Instagram” src=”/images/20-przed-i-po-zdjęciach, które udowadniają-myspace-stars-przetrwały-dni-sceny-6.png” title=”Amor Hilton””><a href=Zdjęcie” przez Instagram” src=”/images/20-przed-i-po-zdjęciach, które udowadniają-myspace-stars-przetrwały-dni-sceny-7.png” title=”Vanna Venom””><a href=Zdjęcie na Instagramie” src=”/images/20-przed-i-po-zdjęciach, które udowadniają-myspace-stars-przetrwały-ich-dnia-sceny-8.png” title=”Raquel Reed”><a href=Zdjęcie na Instagramie” src=”/images/20-przed-i-po-zdjęciach, które udowadniają-myspace-stars-przetrwały-ich-dni-sceny-9.png” title=”Kelly Eden”><a href=Zdjęcie na Instagramie” src=”/images/20-przed-i-po-zdjęciach, które udowadniają-myspace-stars-przetrwały-ich-dni-sceny-10.png” title=”Gwiazda Jeffree”><a href=Zdjęcie na Instagramie” src=”/images/20-przed-i-po-zdjęciach, które udowadniają-gwiazdy-myspace-przetrwały-dni-sceny-11.png” title=”Izzy Hilton (Luna Lovebad)” ><a href=Zdjęcie na Instagramie” src=”/images/20-przed-i-po-zdjęciach, które udowadniają-myspace-stars-przetrwały-ich-dnia-sceny-12.png” title=”Kristen Leanne”>

Hanna Beth

Zdjęcie przez Instagram

Hanna Beth była kiedyś jedną z najsłynniejszych królowych sceny, dziś ona'jest wytatuowanym influencerem na Instagramie?.