Kultura

Podstępna współpraca

Dziś'czaszka dnia to niesamowita współpraca tatuaży między Aaron Springs oraz Dannii G! Springs jest najbardziej znany ze swojej jasnej i pięknej pracy w New School wykonanej w Tatuaż z czerwonym sztyletem w Teksasie. Dannii G, również z Teksasu, pracuje z Percepcja Fine Body Art w stylu bardziej skoncentrowanym na klasycznej amerykańskiej tradycyjnej estetyce.

W tej szalonej współpracy w zakresie tatuaży zobaczymy to, co najlepsze zarówno w Springs, jak i Dannii G'światy. Zaczynając od dwóch przedstawionych róż, wyraźnie widać, że ta po prawej podtrzymuje więcej technik cieniowania stosowanych w tatuowaniu New School, ponieważ przedstawia znacznie większą głębię niż inspirowana tradycją lewa róża, która kładzie większy nacisk na pogrubione kontury i zastosowanie jednolitej czerni. Ta sama dynamika jest następnie wprowadzana do samej czaszki.

Prawie jak fajna kołdra patchworkowa, ta czaszka łączy się ze sobą, łącząc Springs i Dannii G's razem. Szczęka płynnie zanika od płaskiego tradycyjnego elementu do mocno podkreślonego stylu New School. Górna połowa czaszki jest nieco bardziej oczywista, ponieważ istnieje rzeczywisty szew lub linia przedstawiająca zmianę stylu. Tym razem jednak lewa strona utworu jest bardziej New School, a prawa strona jest bardziej tradycyjna, odzwierciedlając w ten sposób przeciwne style, uzupełniając ich róże..

Aby uzyskać więcej niesamowitych tatuaży czaszki, sprawdź niektóre z naszych najlepszych ofert tutaj. I jeśli ty'ponownie zastanawiasz się nad wykonaniem pracy przez dwóch artystów jednocześnie, zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi poszukiwania współpracy przy tatuażu tutaj!

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Czaszka cukrowa" Łyżeczka do herbaty ze stali nierdzewnej