Kultura

Pochowany w Różach

Dziś'czaszka dnia idzie do Luca Natalini. Natalini jest bardzo różnorodną artystką, która może pracować zarówno w kolorze, jak i czerni i szarości. Jej charakterystyczny styl to fajne skrzyżowanie realizmu z New School, które nadaje rysunkowy charakter przedmiotom i obrazom z prawdziwego życia.

Jak widać z dzisiaj's pick, Natalini'Styl zawiera realistyczne cieniowanie i tekstury wśród animowanych i mniej wymiarowych elementów, takich jak górna róża lub wzór serca. Podczas gdy te mniej zdefiniowane obrazy wyglądają tak, jakby zostały namalowane na tatuażu, aspekty dzieła z głębszym cieniowaniem wydają się niemal wyryte w kliencie's skóra, tworząc zabawną i innowacyjną iluzję warstw.

Uwielbiamy jasną paletę kolorów użytą do ożywienia tego kawałka czaszki i róż, skupiając się mocno na różowych kwiatach i fioletowym tle, aby podkreślić te same odcienie, które pojawiają się w samej czaszce. Kolejną zabawną cechą tego utworu jest to, że wydaje się, że wywołuje on emocje u widza. Kształt oczu i szczęki pozwala, aby ten kawałek wyrażał tęsknotę lub smutek, którego nie robisz'Dziś zazwyczaj widać w wielu kawałkach czaszki. Wśród wszystkich jasnych i dobrze nasyconych kolorów, masz więc podpowiedź o prawdziwej chorobliwej naturze czaszki.

Ten fajny i oryginalny styl, który wyrenderowała Natalini, jest zazwyczaj ożywiany poprzez odręczne, a nie szablonowanie jej elementów, co zapewnia, że ​​te tatuaże będą idealnie pasować do każdego klienta'przepływ ciała.

Aby zobaczyć więcej niesamowitych tatuaży z czaszkami i kwiatami, sprawdź niektóre z naszych ulubionych tutaj.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Jack świętuje" Niedokończona bluza oversize firmy Lowbrow Art Company