Kultura

Po prostu spójrz na ten uśmiech

Dziś's tatuaż to ten uroczy portret autorstwa Kucyk Lawson. Lawson jest właścicielem Maja! Tatuaż Co. w Chicago, IL i jest najbardziej znany ze swoich realistycznych kolorów i portretów. Chociaż jego realizm kolorystyczny jest najczęściej widywany, Lawson od czasu do czasu bawi się czernią i szarością oraz zabawnym stylem New School.

Dziś'Wybór ten jest doskonałym przykładem fenomenalnego portretu, za który chwalony jest Lawson. Niesamowita dbałość o szczegóły, która została włożona w oddanie podobizny tej małej dziewczynki, jest oszałamiająca. Wszystko, od jej blond włosów, przez niebieskie oczy po rozpoznawalną koszulkę My Little Pony, wygląda tak, jakby mogli po prostu zejść z nosiciela'skóry. I z tym uroczym uśmiechem na zawsze wypisanym na ich skórze, założymy się, że noszący ten tatuaż jest jednym dumnym rodzicem!

Tym, co naprawdę wyróżnia ten kawałek, jest dla nas świetna imitacja dziecka'Odcień skóry kontrastował z jasnością oczu. Natychmiast dodaje szampańskiego wyrazu do utworu i chwyta grupę dziecka's osobowości w jedną migawkę tuszem. Kolejnym świetnym dodatkiem do tego utworu jest jasnoniebieskie tło. Dodanie tego tła nie tylko podnosi niebieski kolor u dziecka'oczy, ale także w jej koszuli, dzięki czemu równoważy cały kawałek, pod względem kolorystycznym. Ono'takie decyzje dotyczące kolorów i kontrastów, które czynią Lawsona tak wspaniałym artystą.

Aby zobaczyć więcej Lawsona'niesamowite portfolio, sprawdź jego artystę's strona tutaj.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Mrożony" Koszulka z wycięciem od Black Market Art