Kultura

Pęknięcie z kolorem

Dziś's tatuaż dnia to ten piękny kawałek autorstwa Ish Schuurbiers. Najbardziej znany jako Tattoo Ish, Schurrbiers jest bardzo utalentowanym artystą realizmu z siedzibą w Curacao. Ale nie bój się, jeśli kiedykolwiek chcesz zostać wytatuowany przez Schuurbiers i możesz'dostać się na wyspę, ty'ponownie szczęścia, ponieważ Schuurbiers jest jednym z najbardziej popularnych artystów tatuażu. Uderzając w większość głównych konwencji i stale spotykając gości, Schuurbiers z pewnością wkrótce będzie tatuować w pobliskim mieście.

Chociaż jest przede wszystkim artystą kolorowym, jego czarno-szare prace zawsze wychodzą niezwykle solidnie, jednak zwykle dodaje ten pop koloru, aby nieco urozmaicić dzieło, jak pokazano w dzisiejszym'wybór. Spójrz na powyższy tatuaż, aby zobaczyć wspaniały kontrast i przejścia kolorów, z których Schuurbiers stał się znany, a także szczególną uwagę na schematy kolorów i podświetlenie, które pozwoliły na te jasne wybuchy żółci, aby uwydatnić kawałek bez przytłaczania go.

Stylizowane mandale i włączenie tygrysa'Oko przyciąga widza'oko w oczy samego portretu dzięki dodaniu żółtych odcieni do głównie czerni i szarości. Dodawane są również bardzo subtelne odcienie niebieskiego w całym utworze, aby pomóc podkreślić całość i przyciągnąć widza'takie niesamowite planowanie kolorów, które sprawia, że ​​Schuurbiers są godne dzisiejszych czasów's wybór.

Więcej niesamowitych prac artysty okładki Freshly Inked, Isha Schuurbiersa, można znaleźć na jego stronie artysty tutaj.

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "La Mort De Coeur" Naszyjnik Alchemy of England