Kultura

(Pisownia)Sprawdź się

Ono'To koszmar, którego wszyscy się boimy, kiedy idziemy na tatuaże z literami: błędy ortograficzne. Jeśli chodzi o tatuaże, nie ma "Backspace" przycisk do poprawiania literówek i liter jest trudny do poprawienia i zatuszowania, więc musi być poprawny za pierwszym razem. Jeśli ty'w przypadku czegoś takiego jak my prawdopodobnie dostaniesz ultra paranoi i poczwórnego sprawdzenia nie tylko poprawnej pisowni online, ale także pisowni w szablonie przed nią'jest na zawsze wtopiony w twoją skórę. Niedawno słyszeliśmy "Bang Bang" piosenkarz, Jessie J, przyznać się do wytatuowanej frazy 'przywdziewać'stracić to, kim jesteś w rozmyciu gwiazd" orkisz "przywdziewać'stracić to kim jesteś w rozmyciu gwiazd." Ten dodatkowy "o" robi różnicę, a Jessie J nie jest pierwszą osobą, której błąd w pisowni tatuażu wysadził media.  Hayden Panettiere's tylny fragment włoskiego napisu jest błędnie napisany w obcym języku, co technicznie sprawia, że ​​fraza jest bezsensowna w języku angielskim, oraz Kevin Durant miał słowo "dojrzały" spartaczony w jego tylnej części, choć według Instagram od tego czasu jakoś rozwiązał problem. Aby upewnić się, że nigdy nie będziesz miał tego problemu, oto kilka wskazówek, jak uzyskać tatuaż z literami, które pomogą Ci uniknąć trwałych błędów ortograficznych!

1. Zawsze dokładnie sprawdzaj pisownię swojego słowa, cytatu lub frazy, zanim jeszcze wejdziesz do sklepu z tatuażami. Google pisownia. Sprawdź cytat. Upewnij się, że wszystkie słowa są początkowo napisane poprawnie, a słowa są sformułowane we właściwej kolejności. Nawet jeśli myślisz, że znasz to na pamięć, sprawdź to jeszcze raz.

2. Przynieś ze sobą do studia wcześniej zapisaną wersję słowa, cytatu lub frazy. przywdziewać't po prostu zapisz frazę przy kasie, miej przy sobie tę wersję papierową jako wiarygodne odniesienie.

3. Zdobądź fragmenty liter w językach, którymi się posługujesz. Jeśli koniecznie musisz uzyskać to w innym języku, znajdź kogoś, komu ufasz, kto mówi w tym języku, aby sprawdził dla Ciebie pisownię i frazę.

4. Przyprowadź kogoś ze sobą lub poproś kogoś, kto nie jest tak blisko projektu, aby spojrzał na szablon przed nim'jest na stałe napisany tuszem, aby upewnić się, że wygląda i czyta tak, jak chcesz.

5. Jeśli chcesz mieć duże, skomplikowane napisy, poszukaj artystów, którzy specjalizują się w tym stylu. Artyści lubią Duży środek, Wielkie Śpi, oraz BJ Betts wszyscy są bardzo utalentowanymi mistrzami liternictwa znanymi ze swoich wspaniałych czcionek i układów.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Atrament" Termiczna bluza z kapturem InkAddict