Kultura

Piękno w czerni i szarości

Jeśli chodzi o wybór tatuaży Sammy King, dzisiaj's Inked Girl of the Day, jest't wybredny w temacie. Na jej atrament wpływ miały różne czynniki. Ale jest jedna zasada, której Sammy nie chce złamać – tylko czerń i szarość!

Sammy jest modelką pochodzącą z Hempstead w Wielkiej Brytanii. Kiedy ona nie jest't zajęta obnoszeniem się ze swoim fantastycznym ciałem przed kamerą, z którą zwykle kontaktuje się ze swoją duchową stroną. Jej introspektywna natura wychodzi na powierzchnię w postaci jej tatuaży.

"Projekt i motyw moich tatuaży są w większości przypadkowe, ale z mieszanką symboli i spirytualizmu, takich jak; Chrześcijaństwo, Egipcjanie, Hindusi, Buddyzm, Rdzenni Amerykanie i Iluminaci," Sammy wyjaśnia. "[Moim ulubionym jest] 'Om' symbol na mojej dłoni. Reprezentuje moją duchowość."

Przeglądając ten doskonały zestaw zdjęć namiętnej Sammy i całego jej czarnego i szarego atramentu, zobaczysz, że chociaż może być w kontakcie ze swoją duchową stroną, nadal wie, jak dobrze się bawić. Niezależnie od tego, czy ubiera się jak niegrzeczna pokojówka w kabaretki, czy też kąpie się w jeziorze, Sammy żyje pełnią życia.

All of Inked Girl of the Day Sammy's można zobaczyć na jej stronie profilu Inked Girls. Jeśli uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby zostać naszą kolejną Inked Girl dnia, przejdź do tego linku i prześlij swoje portfolio. Pokaż nam swój atrament i opowiedz nam trochę o nim, a kto wie? Może Ty'Pojawię się tutaj w niedalekiej przyszłości.

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Pieprzyć deszcz" Parasol