Kultura

Piękno i talent – Cleo Wattenström

Tam'Nie ma to jak usiąść w fotelu The Tattoo, przygotowując się do rozpoczęcia sesji farbowania. Tam's ten przypływ adrenaliny. To poczucie oczekiwania i lekki niepokój, bo spójrzmy prawdzie w oczy, nieważne, czy to twój pierwszy, czy pięćdziesiąty, tatuaż boli.

Jednak jedną rzeczą, która z pewnością pomoże Ci się uspokoić, jest wiedza, że ​​jesteś w rękach wielkiego artysty, a jedyną lepszą rzeczą jest posiadanie wspaniałego artysty, który jest na widoku. Piękno i talent. Hej, to'gdzie jesteś teraz. Więc witaj w Beauty and Talent z udziałem Cleo Wattenström.

Cleo jest równie dobrze znana ze swojego niesamowitego wyglądu (jest zawodem), jak z tego, że konsekwentnie układa niesamowite czarno-szare tatuaże.

Pochodząca ze Szwecji Cleo od czasu do czasu występuje gościnnie lub pojawia się na konwencie. Jeśli ona nie jest't przyjeżdżając do pobliskiego miasta, zdecydowanie warto odbyć podróż.

Zrzut ekranu 29.03.2017 o godz. 10.10.57

 Zdjęcie przez Instagram

Zdjęcie przez InstagramRzadki przykład Cleo używającej koloru.Zdjęcie przez InstagramKiedy Cleo ma okazję (i czas) na pracę z tyłu, zabija go.Zdjęcie na InstagramieMieszanka portretowo-kwiatowa.Zdjęcie przez InstagramPrzykład, dlaczego Cleo jest tak poszukiwana do portretów.Zdjęcie przez Instagram Trudno skoncentrować się na pracy, gdy twój tatuażysta wygląda tak.Zdjęcie przez InstagramNieśmiertelna Lauren Bacall.Zdjęcie na InstagramieChociaż widać wpływy szwedzkie, ten kawałek zawiera nakrycie głowy Indian amerykańskich.Zdjęcie na Instagramie Cleo ma na sobie kilka zabójczych tatuaży.Zdjęcie przez Instagram Świetne wykorzystanie bieli do podświetleń.Zdjęcie na Instagramie Dwie pasje Cleo i klienta.Zdjęcie przez InstagramŚwietny przykład zilustrowania dramatycznego oświetlenia.Zdjęcie na Instagramie Cleo prezentuje ten styl z seksapilem. Wielki seksapil!Zdjęcie na InstagramieCleo oddaje esencję epoki dzięki temu portretowi i tłu.Zdjęcie na Instagramie Cleo pokazuje jej doskonałe umiejętności cieniowania na portrecie tego młodego chłopca.Zdjęcie na Instagramie Cleo jest równie zręczną modelką, co tatuatorką.Zdjęcie przez InstagramTen utwór z pewnością ma nadprzyrodzony charakter. Może to oczy wpatrują się w ciebie?Zdjęcie przez Instagram Uchwycenie prawdziwego podobieństwa na portrecie jest wystarczająco trudne, a włączenie rąk do miksu czyni go arcydziełem.Pożegnaj się na razie! Jeśli podobał Ci się ten reflektor na pięknej i utalentowanej artystce, podziel się nią.

Ciekawe spojrzenie na Dzień Zmarłych

Zdjęcie przez Instagram

Rzadki przykład Cleo używającej koloru.