Kultura

Pięć rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed wykonaniem tatuażu na palec

Źródło: Inkedmag

Źródło: Inkedmag

Wiesz co Rihanna, Beyonce, Miley Cyrus i Cara Delevingne mają coś wspólnego, poza mnóstwem pieniędzy i statusem celebrytki? Powinowactwo do tatuaży na palcach. Rihanna ma na palcach napis „Love” i „shhh…”, oprócz koronkowego tatuażu w stylu henny obejmującego jej prawą rękę, Beyoncé ma na palcu serdecznym tatuaż „IV” z rzymskimi cyframi, Miley Cyrus ma maleńki tatuaże wytatuowane na wszystkich palcach, a Cara Delevingne ma między innymi tatuaże na palcach przedstawiające lwa, osę, gołębia i serce. Podczas gdy niektóre z tych tatuaży na palce są urocze i malutkie, inne są odważne i piękne, mające na celu przyciągnięcie uwagi i zrobienie oświadczenia, jak stała biżuteria. Niezależnie od ich projektu, tatuaże na palce zdecydowanie stały się bardziej popularne w ostatnich latach, ale zanim udasz się do salonu tatuażu po trochę świeżego atramentu na palcach, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o tatuażach na palcach.

1. Możesz zostać odrzucony. Najpierw najważniejsze. Twój tatuator może od razu odmówić wytatuowania twojego palca. Ponieważ tatuaże na palcach są zazwyczaj dość widoczne, podobnie jak tatuaże na szyi, wielu renomowanych artystów nawet nie rozważy ich wykonania, jeśli nie masz jeszcze atramentu, głównie dlatego, że nie chcą być odpowiedzialni za narażenie Cię na działanie piętno posiadania widocznego atramentu, ani nie chcą robić tatuażu, który może nie trwać długo. Przynajmniej twój tatuator prawdopodobnie przedyskutuje z tobą konsekwencje posiadania trwałego atramentu w tak widocznym miejscu przed wykonaniem tatuażu.wyblakły tatuaż na palecból tatuażu4. Będziesz chciał regularnie nakładać filtry przeciwsłoneczne. Ekspozycja na słońce jest ważnym powodem, dla którego tatuaże zaczynają blaknąć, a tatuaż na palcu będzie wystawiany na słońce prawie za każdym razem, gdy jesteś na zewnątrz. Może być trudno pamiętać o nałożeniu kremu z filtrem na palec, ale na dłuższą metę pomoże to przedłużyć żywotność tatuażu.cara_delevingne_lion_tattooczaszka kieliszekInked Shop Kupon Kod

1. Możesz zostać odrzucony.

Najpierw najważniejsze. Twój tatuator może od razu odmówić wytatuowania twojego palca. Ponieważ tatuaże na palcach są zwykle dość widoczne, podobnie jak tatuaże na szyi, wielu renomowanych artystów nawet nie rozważy ich wykonania, jeśli nie masz jeszcze atramentu, głównie dlatego, że nie chcą być odpowiedzialni za narażenie Cię na działanie piętno posiadania widocznego atramentu, ani nie chcą robić tatuażu, który może nie trwać długo. Przynajmniej twój tatuator prawdopodobnie omówi z tobą konsekwencje posiadania trwałego atramentu w tak widocznym miejscu przed wykonaniem tatuażu.