Kultura

Oszałamiający tablet Samsung Galaxy Tab S

Zupełnie nowy Samsung Galaxy Tab S* jest tak imponujący, że potrafi zadziwić użytkowników jeszcze przed włączeniem; tablet jest tak lekki, że wydaje się, że w ogóle niczego nie trzymasz. Mierząc się na wysokości zaledwie 0,259 cala, naprawdę trzeba podziwiać, jak cienkie jest urządzenie, ta wysokość wyjaśnia, jak większy model waży nieco ponad funt. Nie oznacza to, że byliśmy pod wrażeniem jedynie wagi tabletu, ale tak naprawdę jest on zauważalnie inny niż wszystko, z czym zetknęliśmy się w przeszłości.

Po uruchomieniu tabletu szybko udowadnia, że ​​Samsung nie skąpił wydajności, aby urządzenie było mniejsze. Ekran, który jest niezaprzeczalnie najważniejszą częścią tabletu, zapiera dech w piersiach. Każdy kolor na ekranie jest wyraźny, a klarowność obrazu, nawet podczas przesyłania strumieniowego filmów, jest fantastyczna.

Dźwięk w muzyce i filmach jest dokładnie taki, jakiego można oczekiwać od tabletu. Rozumiemy przez to, że robi się wystarczająco głośno, aby cieszyć się na własny użytek, ale nie planuj go podkręcać na imprezę. Kiedy dźwięk jest odtwarzany z rozsądną głośnością, jest wyraźny i doskonały. Bardzo drobną wadą jest to, że głośniki są umieszczone po bokach w miejscu, w którym wygodnie jest trzymać palce podczas trzymania tabletu, więc potrzeba trochę dostosowania, aby uniknąć stłumienia dźwięku.

Poważnie, spójrz, jak cienki jest tablet. To niesamowite!

Poważnie, spójrz, jak cienki jest tablet. Ono'jest niesamowite!

Jedną z naszych ulubionych funkcji tabletu był aparat. Sprawdź to, kamery. Galaxy Tab S jest uzbrojony w 8-megapikselowy aparat z tyłu i 2,1-megapikselowy aparat z przodu. W przeciwieństwie do wielu tabletów, aparatowi zwróconemu do tyłu towarzyszy lampa błyskowa LED. Po wykonaniu zdjęć można je łatwo edytować na ekranie.

Chociaż wydaje się, że ładowanie tabletu zajmuje trochę czasu, ma on ogromny ładunek dzięki pojemności akumulatora 7,9000 mAh. Innymi słowy, nie będziesz musiał się martwić, że umrze dopiero w połowie lotu przełajowego.

Podobnie jak w przypadku wszystkich tabletów Samsung, dostępnych jest mnóstwo aplikacji, które zwiększają przyjemność z użytkowania, a w nadchodzących miesiącach z pewnością pojawi się ich o wiele więcej.

Widać wyraźnie, że Samsung Galaxy Tab S to jeden z najlepszych tabletów na rynku. Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego z pierwszej ręki, sprawdź ten link: Samsung.pl.

* Tablet jest dostępny w rozmiarach 10,5" i 8,4". Mamy tylko szansę na zdobycie 10,5" model, więc ta recenzja dotyczy tej wersji urządzenia.