Kultura

Od smakosza do brutto. Mężczyźni ujawniają, jak smakuje ich partnerka!

Ty'Mam dobry smak!

Dla niektórych facetów to'jest wariatem "Nie". oni nie't robienie tego bez względu na to, jaki smak jest tam obiecany. Cóż, dla tej grupy mężczyzn mówimy, "Jesteś skończony'nie wiem co ty'zaginął." Jednak wszystko, co błyszczy, nie'niekoniecznie smakuje jak glazurowany pączek, więc my'będzie wszystko "naprawdę tutaj?" teraz (właściwie tam na dole).

Obserwatorzy Reddit są zawsze gotowi, aby zabrzmieć w tym, co robią, a nie … zwłaszcza jeśli chodzi o seks. To zawsze jest zakazana chwyty (słowa) zaporowa brutalna szczerość i nie inaczej było, gdy pojawiła się kwestia smaku cipki.

Oto niektóre z "najsmaczniejszy" odpowiedzi.

Bez tytułu-1

Zdjęcie przez mulpix

Bon Appetit Panowie!

Zdjęcie za pośrednictwem pixabayUser „HalfysReddit”.Zdjęcie przez twitterUser „notonetojudge”.Zdjęcie za pośrednictwem pixabayUser „Lilcheeks”.Zdjęcie za pośrednictwem pixabayAnonimowy.Zdjęcie przez twitterUser „xartfan”.Zdjęcie przez pixabayUser „obce”.Zdjęcie via vivoUżytkownik „ahatmadeofshoes12.”To nie tak, że chcę czegoś o smaku pochwy, ale smak pochwy jest dla mnie ogólnie przyjemny.Zdjęcie za pośrednictwem pixabayUser „vorpalblab”.Zdjęcie przez pixabayUser „cali_dave”.Zdjęcie przez ytimgUser „bivukaz”.Zdjęcie za pośrednictwem Universal PicturesAnonimowy.