Kultura

O tatuażu Batmana Kane’a Browna

Były Kane Brown zainspirował swój słynny tatuaż Batmana

Kane brązowy tatuaż4

Rzuć okiem na tatuaż na klatce piersiowej Kane’a Browna, a założysz, że piosenkarz country jest największym fanem Batmana na świecie. W końcu, obok rękawa i półrękawa, tatuaż Batmana Browna na jego klatce piersiowej jest jego największym i najodważniejszym atramentem i można go łatwo zobaczyć za każdym razem, gdy ma na sobie podkoszulek lub koszulę z otwartym kołnierzykiem. Ale według niedawnego wywiadu, którego Brown udzielił Smak kraju, w rzeczywistości to jego była dziewczyna zainspirowała atrament z symbolem Batmana, który pokrywa górną część jego klatki piersiowej, od ramienia do ramienia i został wykonany jako zakrycie starego tatuażu.

Dobrze, więc Kane Brownjest trochę fanem Batmana – kiedyś miał samochód, który nazywał „Batmobile”, a obecnie jest dumnym posiadaczem dziesiątek prezentów o tematyce Batmana od fanów – ale podczas wywiadu Taste of Country w tym miesiącu Piosenkarz opowiedział prawdziwą historię kryjącą się za atramentem na jego piersi. „Batman był szczerze mówiąc z moją byłą dziewczyną” – ujawnił w wywiadzie. „Zawsze rozmawialiśmy o robieniu tatuaży, tak jak ja dostałam Robina, ona dostałaby Batmana. Miałem ten [tatuaż] trzech czaszek na mojej klatce piersiowej… i potrzebowałem zakrycia, więc jedyną rzeczą, o której naprawdę mogłem wtedy pomyśleć, był Batman”.

Kane brązowy tatuaż3

Jeśli spojrzysz na kilka wcześniejszych zdjęć Kane’a Browna, zauważysz, że tatuaż na klatce piersiowej Batmana jest tylko w połowie kompletny. Według piosenkarza „Thunder in the Rain” wykonał połowę tatuażu Batmana, a potem jego kariera nabrała tempa, a jego rosnąca rzesza fanów po prostu założyła, że ​​jest wielkim wielbicielem Batmana. Tak jak fani, zaczęli wysyłać mu misie o tematyce Batmana i inne prezenty. Zajęło mu dobre cztery miesiące, aby ukończyć atrament, „ponieważ bałem się wrócić i zrobić to”, a kiedy w końcu to zrobił, jego tożsamość jako superfana Batmana była już w kamieniu. „Wiele osób myślało, że kocham Batmana o wiele bardziej niż ja”, wyjawił w wywiadzie, „więc pomyślałem:„ wiesz co, kocham Batmana ”, więc po prostu biegaliśmy z nim od zawsze. odkąd.” Na gali ACM Awards w Las Vegas w kwietniu Brown nosił nawet skarpetki z motywem Batmana.

Symbol Batmana Kane Browna może być jego najsłynniejszym tatuażem, ale z pewnością nie jest jego jedynym. Piosenkarz ma również wiele innych dużych elementów w twarz, w tym wizerunek głowy gitary na ramieniu, która wydaje się rozdzierać jego skórę, dużą parę skrzydeł na ramionach i oldschoolowy Tatuaż na dłoni mikrofonu, przypominający tatuaż z mikrofonem, który Zayn Malik narysował na ramieniu. Wiele osób uważa, że ​​Kane Brown jest na dobrej drodze do zostania nową twarzą muzyki country, a jeśli chodzi o to, co przyszłe dziewczyny mogą pomyśleć o tym, że ma tatuaż inspirowany jego byłym, najwyraźniej się tym nie przejmuje. Ale z tymi spojrzeniami też byśmy nie byli.

Kane brązowy tatuaż2Kane brązowy tatuaż1Kane brązowy tatuaż5Kane brązowy tatuaż6

Zobacz więcej tatuaży muzycznych tutaj: 

muzyka_funkcja