Kultura

Nowy tatuaż Kristen Stewart to jej motto na całe życie

Kristen Stewart ma kilka przypadkowych tatuaży rozrzuconych na jej ramionach, ale to jej najnowszy kawałek – zdanie „jeszcze raz z uczuciem” wypisane na jej przedramieniu – tak naprawdę reprezentuje światopogląd aktorki. Stewart pokazała tatuaż na ramieniu podczas ostatniego występu w Dzisiejszy program z Jimmy’m Fallonem, wyjaśniając, że chociaż „jeszcze raz z uczuciem” jest czymś, co reżyserzy zwykle mówią aktorom, pomysł spróbowania ponownie, i bardziej intensywnie, jest sentymentem, do którego wszyscy możemy się odnieść, nawet jeśli nie jesteśmy w showbiznesie.

tatuaż kristen stewart3

Wytatuowany pionowo po wewnętrznej stronie lewego przedramienia tatuaż Stewarta został wykonany czarnymi wielkimi literami przez francuskiego artystę tatuażu Robin Raby na początku tego roku i chociaż wydawała się wahać, czy pokazać atrament Jimmy’emu Fallonowi, aktorka Zmierzchu w końcu otworzyła się na temat znaczenia tatuażu. Według aktorki, biorąc pod uwagę jej ścieżkę kariery, zdanie „jeszcze raz z uczuciem” ma sens, „ponieważ to klasyczna rzecz, którą reżyserzy mówią aktorom. Ale poza tym jest tak, że zawsze możesz spróbować ponownie ze wszystkim, co robisz.

Aktorka z listy A, która ma tendencję do unikania sławy, Stewart cieszy się ostatnio bardzo potrzebną przerwą w Hollywood i wykorzystała większość swojego wolnego czasu, nie tylko poprzez zrobienie nowego tatuażu, ale także przez zmianę fryzury… na własnych warunkach, chociaż raz. „Po raz pierwszy zmieniłam włosy, żeby nie odgrywać roli, ponieważ miałam trochę wolnego czasu” – powiedziała Jimmy’emu Fallonowi podczas wywiadu w zeszłym tygodniu. „I pomyślałem:„ Zamierzam drapać kolana i być może dostanę więcej tatuaży i jak, ogolić głowę ”, i zdecydowałem się na mniejsze formy tego wszystkiego”.

tatuaż kristen stewart1

Stewart kilka razy weszła pod igłę na przestrzeni lat, wytatuowała sobie cztery kreski z boku nadgarstka, kilka strzał z tyłu ramienia, cyfrę 8 (a może to'jest bocznym symbolem nieskończoności) na jej dłoni oraz tatuaż na ramieniu inspirowany jej rolą w filmie Clouds of Sils Maria. Wydaje się jednak, że ten najnowszy atrament może być dla niej najbardziej znaczący, a przynajmniej taki, z którym może się odnieść zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym. Jak powiedziała Kristen podczas wywiadu Tonight Show, „jeszcze raz z uczuciem” to wyrażenie, które kocha „za wszystko”.

Kawałek „Jeszcze raz z uczuciem” na ramieniu Kristen oznacza tatuaż numer piąty dla 26-latki, która jest na dobrej drodze do podążania śladami swojej matki i innych członków rodziny, którzy, jak mówi, są „ naprawdę wytatuowany”. Mamy wrażenie, że w przyszłości zobaczymy o wiele więcej tatuaży Kristen Stewart!

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Logo z tuszem" Zbiornik