Kultura

Nowy tatuaż Drake’a to hołd dla „więcej życia”

Sprzeciw z powodu „niesfornego” tatuażu z czaszką, który Drake zrobił w listopadzie, był dość poważny – niektórzy porównali ten tatuaż do „tymczasowego tatuażu za 25 centów”, podczas gdy inni uważali, że płonąca czaszka bardziej przypomina „rozgniewaną brukselską kiełkę” – ale to nie powstrzymało Boga 6 od powrotu pod igłę po więcej atramentu, a ten nowy, bardziej miękki tatuaż z pewnością sprawia, że ​​ludzie rozmawiają.

Przejrzyj poniższy pokaz slajdów, aby zobaczyć nowy tatuaż Drizzy’ego i poznać szczegóły jego inspiracji.

Drake pozuje z tatuatorką Niki Norberg po ostatniej sesji tatuażu. Zdjęcie: Niki Norberg/Instagram

Drake pozuje z tatuatorką Niki Norberg po ostatniej sesji tatuażu. Zdjęcie: Niki Norberg/Instagram

Zdjęcie: Niki Norberg/Instagram 18 marca Drake w końcu po kilku niespodziewanych opóźnieniach wydał swoją wyczekiwaną playlistę More Life, a przed debiutem w OVO Sound Radio raper wytatuował sobie różowy kwiatek i pszczołę na ramieniu — kawałek, który wydaje się być zainspirowany nowym projektem.Zdjęcie: Niki Norberg/Instagram Zdjęcie nowego tatuażu Drake'a zostało opublikowane na Instagramie przez szwedzką artystkę tatuażu z Göteborga, Niki Norberga. . Chociaż Drake nie potwierdził jeszcze inspiracji stojącej za tatuażem na ramieniu, różowy kwiat pasuje do emoji hibiskusa, którego raper i jego zespół używali do promowania kompilacji More Life w mediach społecznościowych.Zdjęcie: Drake/InstagramDrake niedawno opublikował również zdjęcie promocyjne dla OVO Sound Radio na swoim koncie na Instagramie, a zdjęcie przedstawia pszczołę podobną do tej w jego nowym tacie na ramieniu. Projekt Drake’s More Life, pierwotnie ogłoszony w październiku 2016 roku, był zapowiadany jako mixtape, a nie album. „To tylko ewolucja mixtape'u”, wyjaśnił Drake w wywiadzie dla DJ Semtex dla OVO Sound Radio w zeszłym miesiącu. „Ciężko było mówić: „Wyrzucam mixtape, ale jest na sprzedaż w iTunes”. Pomyślałem: „Och, to twój album”. Nie chciałem, żeby ludzie mówili, że to mój następny album. Widoki były moim albumem. To jest coś, co po Widokach właśnie mnie zainspirowało. Chciałem, żeby muzyka płynęła”. Na początku tego miesiąca Drake ogłosił zbliżające się wydanie playlisty podczas występu w Niemczech, mówiąc: „Wiem, że zajęło mi to trochę czasu, ale idę dziś wieczorem do hotelu, aby dokończyć to gówno More Life, abym mógł ci je dać tak szybko, jak to możliwe. Mam więc nadzieję, że jesteś gotowy, aby cieszyć się nową muzyką.”Zdjęcie: Niki Norberg/Instagram Zaledwie trzy dni po tym, jak kwiatowy tatuaż Drake'a wywołał zamieszanie w Internecie, ponieważ nawiązywał do często opóźnionego projektu More Life, artysta Niki Norberg zadebiutował kolejny nowy tatuaż Drake'a – obraz butelki wody kolońskiej Drakkar Noir na ramieniu, co jest prawdopodobnie ukłonem w stronę jego byłego właściciela na Twitterze, @Drakkardnoir. Biorąc pod uwagę koszulkę, którą ma na sobie na obu zdjęciach na Instagramie, prawdopodobnie tatuaże Drake'a i Drakkar Noir zostały wykonane podczas tej samej sesji.Zdjęcie: Niki Norberg/Instagram A dzisiaj Norberg zadebiutował kolejny tatuaż, który zrobił na Drizzym. Nowy tatuaż to czarno-szary portret legendarnego piosenkarza Sade'a, który niedawno wyszedł z ukrycia, aby wziąć udział w jednym ze swoich koncertów. Tatuaż spoczywa na boku Drake'a, a także zawiera autografZdjęcie: Drake/InstagramDrake zamieścił zdjęcie na swoim IG w noc koncertu, w którym był z matką i Sade, podpisane pod zdjęciem: „Dwie bardzo ważne panie w moim życiu”.

Zdjęcie: Niki Norberg/Instagram

18 marca Drake w końcu wydał swoją wyczekiwaną playlistę Więcej życia, po kilku nieoczekiwanych opóźnieniach i przed debiutem w OVO Sound Radio, raper dostał tatuaż z różowym kwiatkiem i pszczołą na ramieniu – kawałek, który wydaje się być zainspirowany nowym projektem.