Kultura

Nowy atrament Lady Gagi

Lady Gaga ostatnio świętuje swoje Małe Potworki, czyli fanów, na wiele sposobów. Gdy artystka zbliża się do końca swojej światowej trasy, artRAVE: The Artpop Ball, uhonorowała swój przebojowy album The Fame Monster nowym atramentem. 18 listopada Gaga opublikował film do InstagramEric Gonzalez tatuując „Mother Monster” z boku żeber z podpisem „Happy Birthday The Fame Monster”.

gaga4

ten Deers Eye Studio Artystka spotkała się również z Gagą na początku października, podczas gdy w Hamburgu w Niemczech tatuowała słynną „Łapę potwora” po lewej stronie jej pleców. Gwiazda popu na Instagramie zamieściła swój nowy atrament z podpisem „#Monster4Life”. W niedawnym wywiadzie dla Reddita piosenkarka Born This Way powiedziała fanom, że chce, aby jej łapa była „na zawsze wygrawerowana”, ponieważ jest to „symbol moich fanów, ponieważ każdej nocy trzymali łapy wysoko w tłumie”.

gaga5

W czerwcu Lady Gaga uhonorowała również swojego niedawnego partnera jazzowego i legendę Tony’ego Bennetta tatuażem na trąbce. Becca Płoć wytatuowany szkic Bennetta na ramieniu Gagi w Nowym Jorku, podpisany “Bennedetto”, podpis pana Bennetta. 28-letnia Lady Gaga i 88-letni Tony Bennett wydali we wrześniu album jazzowy „Cheek to Cheek” i rozpoczną trasę koncertową w 2015 r..

gaga7

Gaga jest znana ze swoich godnych uwagi tatuaży od początku swojej kariery w 2008 roku i udowodniła, że ​​została wytatuowana w studiach na całym świecie. Z ponad 15 tatuażami, maszynka do tatuażu nie jest obca gwieździe popu i jesteśmy pewni, że jeszcze nie skończyła dodawać sztuki do swojego ciała.

gaga8gaga7gaga6gaga5gaga4gaga3gaga2zramolały