Kultura

Nowa technologia „tatuażu” może zastąpić lekarza i portfel

Najnowsze informacje "tatuaż" technologia ma możliwość całkowitego monitorowania stanu zdrowia. Jego przeznaczenie jest podobne do słynnego FitBita, jeśli FitBit nie był bransoletką.

Tech Tats, znane jako biowearables (technologia do noszenia), są nakładane jak tymczasowe tatuaże za pomocą farby elektrycznej i mikrokontrolerów LED znanych jako ATiny85. Tech Tats używa następnie skóry jako interfejsu do przeprowadzania diagnostyki i sprawdzania, co dzieje się w tobie. Dane te są następnie gromadzone, przechowywane i wysyłane do Twojego lekarza.

Twórcy w Chaotic Moon Studios wyjaśnij, że Tech Tats może nawet zastąpić twoją coroczną wizytę u lekarza. Kreatywny technolog Eric Schneider powiedział w poniższym filmie, "Zamiast chodzić do lekarza raz w roku, aby uzyskać fizyczne, ten tatuaż może być czymś, co po prostu nakładasz na swoje ciało raz w roku." Powiedział, "[Tech Tats] monitoruje wszystko, co zrobiliby fizycznie i wysyła to do twojego lekarza."

Według Schneidera aplikacja może wykryć osobę'ciśnienie krwi, wczesne objawy gorączki, parametry życiowe i częstość akcji serca. Wyniki są również synchronizowane ze smartfonem; po tobie'zostały sprawdzone, Twój stan zdrowia natychmiast pojawi się w aplikacji.

Jeśli i kiedy Tech Tats trafi na rynek publiczny, zakładając, że odniosą sukces, pracownicy służby zdrowia staną w obliczu poważnych zmian w sposobie prowadzenia interesów z pacjentami.

Tech Tats planuje również zrewolucjonizować branżę bankową. "Nosimy portfele, a oni'jesteś tak bezbronny," Schneider powiedział. "Dzięki Tech Tats możesz nosić wszystkie informacje na swojej skórze." Biowearable portfel został zaprojektowany tak, aby umożliwić użytkownikom dostęp do ich danych identyfikacyjnych i kart kredytowych.

Chaotic Moon planuje w niedalekiej przyszłości zaoferować publicznie przystępne cenowo tatuaże techniczne. Bardzo nam się podobają, nie są całkowicie nieatrakcyjne. Do tego czasu chodź do lekarza zgodnie z planem i noś portfel.

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Koty" Czapka Killstar