Kultura

Noel’le Longhaul – niebinarna osoba trans – utalentowana tatuatorka… i praktykująca wiedźma!

Prawdziwa duchowa strona tatuowania.

Świat tatuażu — jak każda inna subkultura — jest pełen wyjątkowych ludzi. Wspaniały kolektyw barwnych osobowości, przesiąknięty talentem i pasją. Pełen ludzi udrapowanych pod intrygującą specyfiką i filozofią życia, która przekracza granice konwencjonalnego myślenia. To wspaniałe środowisko ewolucyjnego artyzmu… i idealne miejsce dla Noel’le Longhaul.

Noel’le instagram jest dwudziestopięcioletnim muzykiem, fotografem, artystą wizualnym, tatuatorem i… praktykującą czarownicą, która identyfikuje się również jako niebinarna osoba trans, która idzie zarówno przez nią, jak i przez nich /im zaimki. I to wszystko w jednym zdaniu!

Noel’le jest bardzo złożoną osobą i uważamy, że najlepiej byłoby, gdyby została opisana własnymi słowami i przykładami jej wspaniałej pracy z tatuażem.

Zrzut ekranu 19.07.2017 o godz

 Zdjęcie przez Instagram

Wejdź do świata Noel’le!

Zdjęcie przez InstagramZdjęcie przez InstagramZdjęcie przez instagramTe dwa duże elementy współgrają ze sobą w idealnej harmonii.Zdjęcie przez InstagramZdjęcie przez InstagramZdjęcie przez InstagramZdjęcie via instagramOpowieść o dwojgu ludziach...w jednym ciele?Zdjęcie przez InstagramZdjęcie przez InstagramZdjęcie przez instagramUspokajający kawałek, na który można się gapić godzinami.Zdjęcie przez InstagramZdjęcie przez instagramSkontaktuj się z Noel'le w charonart.

Diabelski Backpiece!

Zdjęcie przez Instagram

"Koncentruję się na tatuowaniu jako przedsięwzięciu wspierającym i opartym na współpracy. Pragnę stworzyć przestrzeń, w której można być bezpiecznym i możliwym do bycia wrażliwym, otwartym i uczciwym."